Přejít na obsah

Discovery HD Showcase


Návštěvník hlavsar

Doporučené příspěvky

Návštěvník hlavsar

Posledni dobou, hlavne o vikendu, mi zlobi Discovery HD Showcase. Obraz se rozpada, kdyz dam ukazatel sily signalu, tak obcas vypadne az na nulu! Nepozoruje nekdo podobny problem?

Podobne se jednu dobu chovaly kanaly VH1 a MTV - bylo to na strane UPC. Samozrejme bych nedal do fora tento dotaz bez dukladne kontroly kabelu!

Diky za odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník hlavsar

Tak to je ume zase zpatky :(

Po cca 2 mesicich, kdy Discovery HD fungovalo perfektne, se opet vratilo rozpadani obrazu a kraticke vypadky signalu z 98% na 0%. Netroufl bych si sem napsat bez kontroly kabelu, kazdopadne nebot se jedna uz o takovy evergreen, ptam se: Nepozoruje to tady na foru jeste nekdo? Prece jenom je pak argumentacni sila ve smeru k infolajne vetsi....

Jinak lokalita Melnik a zacalo to vcera vecer a delalo to na vetsine programu z transpoderu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mir69

Ostrava, včera po půlnoci, když jsem na Dis HD Showcase přepnul, nedalo se na to vůbec dívat. Chvílemi kostičkovaly všechny Discovery, sekal se zvuk.

Ostatní HD v klasických, několikamin. intervalech mrzly. Jo hold - zima je tady...

Už se to řešilo i tady - viewtopic.php?f=10&t=3557&start=60

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podtvzuji.Když pominu druhou výměnu kaonu,a pominu občasnou hlášku není signál. tak občasné krátkodobé nepravidelné sekání hd programu mi dělá taktéž.Nevím zdali mám jít do třetice na výměnu.,,,, Kolo kolo mlýnské,,, :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a čím jiným všechny kable i zasuvky mněněny technikem upc, a mam klasicky stb ještě na tv a tam to jede ok.Takže kde je problém ?????????? určitě ne v tv a ne v instalaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...