Přejít na obsah

Nenačítání některých stránek a podivná rychlost


Návštěvník eda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dew

Mně to správně nefunguje ani teď. Youtube se načítá v základním html módu a nejdou pouštět videa, uloz.to nejede vůbec, fileserve (filesonic, megaupload, rapidshare..) se načtou tak ze třetiny a nejde z nich stahovat a utorrent taky nepoužitelnej. Jede mi tak leda seznam a facebook... speedtest ukazuje normální hodnoty, ping je taky v pohodě, ale packet loss je 59% ! Jsem do routeru píchlej přes kabel, notebooky napojený přes wifi jedou skoro bez problémů. Lokalita Brno - Jundrov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klayman

Mne to šlo už ráno všetko v pohode, ale keď som o 11tej prišiel domov, tak bol internet aj TV úplne vypadnuté a nebol signál. Pred nejakými 15 minútami to zase nabehlo a vyzerá, že ide všetko v pohode.

Každopádne s tým mali/majú nejaké problémy. ... Brno - Staré Brno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aldik

taky se hlásím mezi ty kterým nejede internet od upc v poslední době normálně, některé stránky nenačtou vůbec, některé zase ukrutně pomalu... (OstravaJih)

 

Achjo,, měli by s tím něco dělat... a nebo stále nenabírat nové zákazníky, když neumí zajistit kvalitní internet pro všechny :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se hlásím mezi ty kterým nejede internet od upc v poslední době normálně, některé stránky nenačtou vůbec, některé zase ukrutně pomalu... (OstravaJih)

 

Achjo,, měli by s tím něco dělat... a nebo stále nenabírat nové zákazníky, když neumí zajistit kvalitní internet pro všechny :roll:

Tohle nebude problém nedostatečné kapacity sítě :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Surikata

Tak se taky hlásím za Ostravu.

Já jsem tam volala, prý že jim to nikdo jiný z Ostravy nehlásil, takže je problém na mé straně. Samozřejmě jsem zkoušela reset modemu, různé prohlížeče, různé PC apod. a na všech je to stejné. Takže kdo máte stejný problém, volejte tam, ať nás je víc a začnou to řešit.

Nejde mi např. taky stránka České pošty, Blesk.cz...

Jo ping na Českou poštu hlásí limit vypršel a ztracené pakety (50%, 2 ze 4).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky hlásím za Ostravu.

Já jsem tam volala, prý že jim to nikdo jiný z Ostravy nehlásil, takže je problém na mé straně.

Ale hlásil. :wink: Volala jsem dopoledne - prý o žádném problému neví a ať to prý zkusím na jiném PC. Zkusila jsem: na starém noťasu vše funkční - ale všimla jsem si, že pod jinou IP.

 

Odpoledne jsem volala znovu, narazila jsem na ochotného technika.

Výsledek je takový, že teď mám na novém noťasu IP adresu ze starého noťasu a najednou vše funguje. Což pochopitelně není globální řešení, protože uznal, že problém je u nich.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...