Přejít na obsah

Ceny-Tak jak je to?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Já měl připravenej UTP kabel (cca 15 m) nataženej od PC k TV zásuvce a v PC nainstalovanou síťovku.

Technik přišel, dal mi papír, podle kterýho jsem si sám nastavil OS, on mezi tím vyměnil zásuvku, zapojil modem a vypsal smlouvu. Před odchodem jsme zkusili, jestli to jede, a byl pryč. Maximálně za čtvrt hodiny hotovo a nezaplatil jsem ani korunu.

Myslím, že pokud by dělal cokoli navíc (vrtání, nastavení OS,...) tak bych platil.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Mě vrtali tuším díry srz 4 zdi a bylo to zdarma. Asi to počítají do toho, že je to pořád součástí instalace! Nevim, možná jen ochotný člověk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big Muscle

lol, tak mě před rokem a čtvrt započítal 250 kč za čtvrt hodiny (a to tu byl 3/4 hodiny), ještě chtěl vrtat do zdi, ale s tim jsem ho poslal někam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dmnc: tak tos měl fakt štěstí na ochotnýho člověka. Já vyhrabal canc, kterej mi přišel mailem před instalací. Jmenuje se to Příprava k instalaci Internetu Karneval, možná se to dá najít i na stránkách Karnevalu, a je tam napsáno cituji:

V ceně instalace je zahrnuto: instalace kabelového modemu, koaxiální kabel 1,5 m k propojení kabelového modemu a zásuvky, twist pair kabel 2 m k propojení kabelového modemu s PC, rozbočovač nebo odbočovač v případě, že zásuvka není vybavena speciálním výstupem pro připojení kabelového modemu, předvedení funkčnosti.

V ceně instalace není zahrnuto: prodlužovací kabel 230V, nastavení PC, vrtání, instalace nebo dodání síťové karty,..

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Asi jsem měl opravdu štěstí. Jak říkáš, jedná se o jakousi "předinstalaci". Já už mám Karneval kolem roku, možná déle (hrubý odhad).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...