Přejít na obsah

Neúplná instalace


Návštěvník alishka

Doporučené příspěvky

Návštěvník alishka

Ahoj všem, 

již jsme dneska koupili spojku, takže nám vše už konečně jde (udělala z F konektoru IEC konektor a konečně to do TV pasuje).

Jsem zvědavá, jak dořeší moji reklamaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník alishka
před 15 hodinami, Marek-26 napsal:

Možná škoda, že jste to nenechala na nich, aby tam ten technik dorazil, opravil zásuvku a udělal kabel na míru.

To je ted uz jedno, protoze jsme meli doma dva kabely a ta spojka byla ten nejmensi vydaj..

Nicmene dneska mi odepsali, ze davaji muj email na reklamacni, tak jsem zvedava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník alishka

Tak abych informovala, jak to dopadlo.

Dneska mi volala pani z firmy, co maji na starosti ty techniky (nejaky externi partner UPC Anteny neco), ze se moc omlouvaji, ze dany technik byl vyhozen uz, protoze jim nadelal vic prace nez uzitku a ze mi nabizi technika zadarmo na opravu toho, co tamten podelal.

Tak jsem ji rekla, ze TV uz mame zapojenou, tak nam aspon v patek prijede udelat poradnou zasuvku, aby byla pevna a nekloktala.

Plus jsem mluvila s UPC a na lince mi slecna nabidla kredit 99 Kc, ktery mi odectou v pristim vyuctovani jako kompenzaci (coz mi prijde fer, protoze ten prvni kabel stal cca 100 Kc a kdybychom si radne zjistili, jaky tam ma byt, nemuseli jsme to dokupovat znovu).

Tak jsem spokojena:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...