Přejít na obsah

Neúplná instalace


Návštěvník alishka

Doporučené příspěvky

Návštěvník alishka
před 5 minutami, Evzen napsal:


Jak je videt, zase takovej problem to zjistit (ze je potreba F na jednom konci a IEC na druhym) nebyl... takze stacilo jen to poradi otocit - nejdriv merit, potom rezat...

Ještě dodám, že jsem nikde nenašla kabel tak, aby měl jeden konec šroubovací F sedící na zásuvku UPC a druhý konec IEC sedící do TV.. Vždy je to buď šroubovací oba nebo zastrkávací oba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 2 minutami, alishka napsal:

Tak za prvé od toho je technik, který byl za práci placen a měl nám to zapojit nebo aspoň říct co a jak.

Jasne, o tom zadna, to nezpochybnuju.
Jen se podivuju tomu hura-nakupu... obzvlast pokud tomu nerozumim, tak se nejdriv nachytrim na Internetu a pak teprve vyrazim na nakupy a ne naopak...

A ano, hotovy kabel F-IEC se najde tezko (pokud vubec)... i tohle se da tim pruzkumem PRED nakupem zjistit (a teda zjistit, ze potrebuju koupit separatne kabel a koncovky a nasroubovat si je sam).
Ostatne, i tedy ve foru jsou o tom diskuse, dokonce primo s odkazy na konkretni kabely (Belden) a videonavody na montaz koncovek na kabel.

Nic, v pohode, nema cenu to dal rozpatlavat, holt se stalo... 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník alishka
před 1 minutou, Evzen napsal:


Ostatne, i tedy ve foru jsou o tom diskuse, dokonce primo s odkazy na konkretni kabely (Belden) a videonavody na montaz koncovek na kabel.

Nic, v pohode, nema cenu to dal rozpatlavat, holt se stalo... 😉

Já jsem na toto forum, přiznám se, přišla až dneska, že nějaké je 😎 A fakt jsem nečekala, že to bude taková věda ten kabel no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepodepisovat předání, reklamovat nedokončenou instalaci a samozřejmě požadovat snížení platby za nedodané, nezapojené služby (TV).

Bude to těžké, protože donutit UPC téměř k čemukoliv je problém, já to kdysi po třičtvrtě roku musel nakonec vyřešit kompletní výpovědí aby se tím začali zabývat. Do té doby jen slibovali.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak panove, kabel F-IEC jsem shodou okolnosti asi pred mesicem kupoval v Datartu, zadnej problem. Meli tam 5m, 10m a 15m. Pro pani bych mel radu, nez kupovat dalsi, jiz treti kabel, stacilo by koupit jen IEC konektor. Na jedne strane toho F-F kabelu odstrihnout F konektor a tenhle tam jednoduse nasadit. Je to opravdu jednoduche, zvladne to kazdy.

JInak technik UPC opet nezklamal 😞 Prave jsem dostal napad, co budu asi delat, az pujdu do penze 🙂

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...