Přejít na obsah

RT mi chybí


Návštěvník pmasner

Doporučené příspěvky

Návštěvník pmasner

Upřímně řečeno mi chybí RT, které bylo odebráno z nabídky kabelovky UPC. Byl to jeden z kanálů které jsem sledoval nejvíc. Toto se stalo po celé Evropě. Je to politické rozhodnutí, ale mne nestačí dostávat jenom fake news z ČT, ARD, BBC a CNN. Rusko má také svou agendu, ale je dobré mít více zdrojů informace. Pokud objevím RT od jiného dodavatele, bude to pro mne velký argument pro přechod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fanfán tulipán

Já bych ještě v nabídce uvítal zařazení programů Severokorejské, Íránské, Izraelské a Libanonské TV, ať teda už víme všechno!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, fanfán tulipán napsal:

Já bych ještě v nabídce uvítal zařazení programů Severokorejské, Íránské, Izraelské a Libanonské TV, ať teda už víme všechno!

Nezabúdaj na TV z Indie , Afriky a Číny  čo sú najpočetnejšie krajiny sveta . Tieto čo sú z Turecka a Ruska nepovažujem už vôbec za objektívne a tie naše sú skôr málo informačné a občas vyrábajú senzácie čo vôbec nepatria medzi dôležité, ako keď sa v hornej či dolnej pes na cestu po....l . Dnes som zo srandy pozrel dnešnú informáciu (útok-USA - Iránsky generálmajor ) od všetkých zahraničných spravodajských staníc - RT /CNN/Euronews/France24/TRT - všade bol úrok riadeným dronom 😔 . Len naša TA3 jak koza že letecký útok stíhačkami 🤣🤣🤣. Tomu sa povie nezodpovednosť ! No také TV ako RT dokážu úplne prevrátiť čo sa dá  .  Dezinformácie a fake news sa v poslednú dobu dosť rozmáhajú čo určite nieje dobré .

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, sodekcz napsal:

fanfán + Libor - pánové, je vidět, že vám chybí kus životní zkušenosti. Jinak byste věděli, že se vyplatí sledovat i tu "druhou" stranu, bez ohledu, co si myslíte o její relevantnosti.

Skúsenosti mám až-až na rozdiel od takých čo všetko hltajú ako banánky v čokoláde a potom sú až moc politický a podporujú fakenews  lebo medveď . Nezodpovednosť za šírenie dezinformacií tu v EÚ zatiaľ nemáme čo je naškodu . Dám ti príklad a neber to osobne  : Na Slovensku máme a budeme mať aj po voľbách čo pokladám za hambu Ľsns čo sú sa hanbím aj napísať fašisti čo strašia imigrantmi , pochodujú v Hlinkových uniformách a šíria strach a nenávisť voči všetkým . U vás za príklad dám pána Okamuru čo šíril nedávno hoax o vraždiacich imigrantoch u vás v ČR a nebola to pravda . Tak isto sa udialo aj UK - Brexit kampaň čo bola zavádzajúca a klamlivá . U nás na Slovensku sa zrázu rozmohlo kopec webových spravodajských 120% pravdivých stránok platených z Ruska !!! U vás ak sa nemýlim je ich taktiež dosť 😔. Tak ma láskavo nepoučuj o takzvaných médiách!!!

Úprimne ľutujem že UPC aj u nás nezrušil voľné vysielanie takých televízii .

Upraveno uživatelem Libor
Preklep
  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepoučuju, jen říkám, že je jedna věc sledovat různé zdroje a druhá věc mít nějaký vlastní názor. S propagandou je to složité. (taky jsem se tady nedávno "nedemokraticky" vyjádřil, že by UPC mělo blokovat některé stránky, protože někteří slaboduší jedinci je mají jako bernou minci a dělá jim to v hlavách hokej, taková je dnes bohužel doba ) Jinak situaci "tam u vás" trošku znám, mám tam kus rodiny a plno přátel, tak se nemusíš tak čílit. 

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, sodekcz napsal:

Nepoučuju, jen říkám, že je jedna věc sledovat různé zdroje a druhá věc mít nějaký vlastní názor. S propagandou je to složité. (taky jsem se tady nedávno "nedemokraticky" vyjádřil, že by UPC mělo blokovat některé stránky, protože někteří slaboduší jedinci je mají jako bernou minci a dělá jim to v hlavách hokej, taková je dnes bohužel doba ) Jinak situaci "tam u vás" trošku znám, mám tam kus rodiny a plno přátel, tak se nemusíš tak čílit. 

Súhlasím s tebou na 100% len som chcel poukázať na to že ak sa niečo zlé a zámerne propaguje má to nedozierne následky bez toho že niektorý ako aj ty vieme dobre odlíšiť pravdu od dezinformácie . Už len predvolebné preferencie sú vďaka tomu hrôzostrašné a dovie čo sa bude diať na Slovensku . 😔 

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, cvancara napsal:

Jojo, hlavne ti frantici jsou vykvet. Co vlastne delaji jineho, nez stavkujou, demonstrujou?

Kdyby jsi sledoval francouzskou TV (teď jsme o jeden kanál přišli), tak bys věděl, co jim tam Macron sype na hlavu. No a oni asi nejsou ovce, které se mlčky skloní před jeho nápady.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...