Přejít na obsah

Set top box Horizon GO


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Aplikace se daji vyvijet taky rozumne, tj. s pouzitim OBECNYCH funkcionalit a bez vselijakych version-specific kravin... takze jsou pak univerzalne pouzitelne ve vsech verzich daneho OS.
Staci, aby tu aplikaci navrhl ZKUSENY architekt a ne kdejaky -nactilety jupik s jeste mokrym maturitnim vysvedcenim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave taketo aplikacie su viazane na DRM a frameworky, ktore poskytuje hostitelsky OS.. a uznas sam, ze podporovat rozne minoritne OS nie je pre vyrobcu ekonomicky unosne.. taky WebOS od LG nie je kompatibilny ani sam so sebou (2.x vs 3.x), o bordeli, ktory panuje na Androide, skoda hovorit.. a k tomu AndroidTV OS ≠ Android OS! Kolko trvalo Liberty, kym boli schopni upravit hotovu iOS aplikaciu pre tvOS (AppleTV), s cim naozaj nemali vela prace!

Podpora HTML5 v embeddovanych OS (ktore pouzivaju TV) je mizerna a nefunkcna - HTML5 Horizon aplikacia je univerzalna..

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 35 minutami, quadra2030 napsal:

Kolko trvalo Liberty, kym boli schopni upravit hotovu iOS aplikaciu pre tvOS (AppleTV), s cim naozaj nemali vela prace!

Takze to cele neni o tom, kolik prace to da, ale jestli je zajem to delat (mozna taky jen maji nechopne jupiky misto vyvojaru, cojavim).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba WebOS u LG má jeden z nejlepších HTML5 prohlížečů (podporují hodně HTML5 fíčur), ale dost formátů videa to neumí. Takže Horizon si tam přes prohlížeč nepustíte resp. se nespustí video. Přitom s tím dálkovým ovladačem, co slouží jako ukazovátko by se to dalo ovládat úplně v pohodě.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za technický rozbor. Z pohledu běžného zákazníka, by možná některý tuto variantu uvítal. Jestli je nebo není ekonomicky únosné pro Vodafone vyvíjet APP pro různé platformy nemohu posoudit a když se tedy vrátím k původnímu, co psal SibiřCZ tak by tuto možnost evidentně uvítal a třeba je takových lidí mnohem více než si myslíte s ohledem na příspěvky o nekomfortním ovládání a chybného zpětného zhlédnutí u té krabice s názvem HD Mediabox ...

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Před hodinou, becvys napsal:

Děkuji za technický rozbor. Z pohledu běžného zákazníka, by možná některý tuto variantu uvítal. Jestli je nebo není ekonomicky únosné pro Vodafone vyvíjet APP pro různé platformy nemohu posoudit a když se tedy vrátím k původnímu, co psal SibiřCZ tak by tuto možnost evidentně uvítal a třeba je takových lidí mnohem více než si myslíte s ohledem na příspěvky o nekomfortním ovládání a chybného zpětného zhlédnutí u té krabice s názvem HD Mediabox ...p

Podobné problémy s boxem jako mám já, má i moje sousedka. Ta to má možná i horší, protože zatímco mě se to seká dejme tomu jednou za týden, jí se ti seká skoro obden. Dokonce i když pustí film, tak se to občas sekne, což mě teda u videotéky nedělá, naštěstí. Nicméně to ovládání je opravdu nepříjemný. Když chci přepnout na nějaký kanál, třeba 24, tak reaguje třeba jen číslice dvě a přepne to na pozici dvě. Někdy se mi to povede až třeba na potřetí. Přitom když jsem měl modul, tak vše bylo svižné, používal jsme ovladač od tv a bylo to fajn. Každopádně jsem přemýšlel o následujícím řešení: někdy na jaře mám v plánu kupovat novou TV s Dvbt2 a hbbtv, takže se vrátím k modulu a zpětné shlédnutí budu používat přes hbbtv anebo přes aplikaci Horizon kterou si stáhnu do TV. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že spousta zákazníků by uvítala, kdyby mohli mít ve své televizi rovnou aplikaci. Ale každý tento OS má své vlastní knihovny, jazyky atd. Takže nejde většinou použít ty samé programátory na všechny ty aplikace. Navíc předpokládám, že tyto aplikace si společnosti nevyvíjejí svépomocí, ale najmou si na to firmu, která má na to má tým programátorů. I vzhledem k platům programátorů to určitě nebude levná záležitost.

@SibiřCZ Aplikace Horizon v ČR pro televize neexistuje, takže si nic do Tv nestáhnete.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsou všechno kecy a výmluvy aby mohli opové tlačit ty svoje předražené uzavřené nekompatibilní a sw zmršené krabičky

HBO GO má aplikaci napříč všemi platformami, Netflix víceméně to samé, sledovanitv jakbysmet

portace appky z iOS na TVOS je pouze o certifikaci a pár změn ve specifikaci, to samé předpokládám Android vs AndroidTV

opět jsme v tomto "specifický" trh

řekl bych, že aktuálně je asi nejlepší kombinace CA modul + streaming Horizon GO buď přes Chromecast nebo AirPlay

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, SibiřCZ napsal:

Aha, no tak se spokojím s hbbtv. Prostě ten box nechci.

Myslím, že se můžeš v klidu vrátit na CAM s kartou a osobně jsem si pořídil mini PC intel NUC5CPYH, stáhnul z windows store horizon go a co je na tom akorát to špatný, že je potřeba použít místo ovladače periférie. Kláveska a myš. Takže to není komfort jako s ovladačem k TV, ale pro nouzový stav OK. Použil jsem i na O2 tv na LM. Zvládá to v pohodě.  Další variantou je pořídit nějaký android box a nainstalovat app a jedem. Lze také stáhnout sólo APP Horizon Go a nainstalovat do android tv, ale to nemám vyzkoušené ani jsem to nechtěl riskovat. Navíc to není optimalizované podle videí na youtube, ale nouzově asi lze též použít ( v případě, že tedy AndroidTv más).Další možnost jak píše retron .... a jak se zmiňuje o konkurenci jako Netflix, HboGo, Kuki, sledovanitv, lepsiTv, TMbile TV Go, Skylink Live TV (aktuální nabídka Android TV) dále v budoucnu podpora O2TV napříč platformami, mám APP vyzkoušené, uživatelsky přívětivé. Možnosti jsou, ale stále nejkomfortněji vychází APP což asi nebude v dohledné době... Proto tu stále na to narážím, proč vlastně nemá APP Vodafone taky a odpověďi typu, že to je složité, náročné .... Vodafone Group odkoupil část společnost Liberty Global, konkrétně její aktiva v Německu, Česku, Rumunsku a Maďarsku. Použití se přeci nabízí ve všech zmíňených zemích. Dále nabídka k zákazníkům u cizích operátorů ... Já jsem se službami spokojený. Stabilita internetu, tv občas kostičky z lega,ale žádné drama, jen mě to prostě jen mrzí. Mohlo by být lépe.... 

Upraveno uživatelem becvys
  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...