Přejít na obsah

UPC raději vracet STB osobně!


Návštěvník Conquest

Doporučené příspěvky

Návštěvník Conquest

Dnes na TV Nově ve zprávách mluvili o tom, že vrácení STB technikovi nemusí být zárukou veškerého vyrovnání při ukončení smlouvy. Hovořilo se o tom, že mnoho uživatelů, kteří vrátili STB technikovi, že se dostalo do seznamu zatím nejmenované inkasní agentůře, která se hojila na neexistujícímu dluhu a požadovala o splacení interaktivního dluhu v desítkách tisíců korun. UPC raději vracet STB osobně! Asi se jedná o nepořádek v samotném UPC!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim komu jinemu by se mely STB vracet osobne,

jedina moznost jak STB vratit je budto osobne technikovy (po predchozi domluve s UPC), nebo postou na adresu firmy Lica, jina moznost pokud vim neni.

 

Jinak zpravy z Novy je mozne zhlednout zde, reportaz je tam od 19:45 minuty:

http://voyo.nova.cz/televizni-noviny/

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dusak

dle Obchodniho zakonniku jsou uživatel a věřitel nedílnou současí bla bla... takže každý KIOSK z logem UPC je oprávněn řešit Vaše vstahy jako věřitel .Takže vemte zařízení a bežte na kiosk z předavacím protokolem.když vám to nebude chtít vzít....věřitel porušil smluvní vztah a tudíž smlouva mezi Vámi a UPC je neplatná..nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle Obchodniho zakonniku jsou uživatel a věřitel nedílnou současí bla bla... takže každý KIOSK z logem UPC je oprávněn řešit Vaše vstahy jako věřitel .Takže vemte zařízení a bežte na kiosk z předavacím protokolem.když vám to nebude chtít vzít....věřitel porušil smluvní vztah a tudíž smlouva mezi Vámi a UPC je neplatná..nebo ne?

Na kiosku nemají žádné předávací protokoly a zařízení vyzvedávat nesmějí.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem ještě bydlel u rodičů, bylo s UPC sjednáno, že si pro modem přijde technik. Byl domluven konkrétní den i čas. Namísto technika přišel za pár měsíců dopis od úplně jiné firmy, co koupila dluh ve výši 5.000,-.

 

A ještě mám jednu výbornou historku o tom, jak jsme na začátku UPC prosili, aby nás připojili. Oni nás nepřipojili, nedalo se jim dovolat, ale posílali půl roku faktury. Na jejich infolince jsem osobně strávil tři hodiny (tedy 180min. - mnoho pokusů) čekání. Za 5,50 Kč/min. Jen abych odvrátil to, co si UPC tedy nakonec vzalo "až" při ukončení smlouvy.

 

No a když jsem se stěhoval od rodičů do vlastního, že nevíte co jsem zjistil? V mém novém bytě v novostavbě není společná televizní anténa, jen telefonní zásuvka a UPC. Satelit dle domovního řádu můj bezbalkonový byt mít nesmí a s O2 také nechci mít nic společného.

 

Tak jsem zase u UPC a připravuji si pevné nervy při případném stěhování. Jo a zjistil jsem, že dráty které přímo před oknem vidím jsou optické kabely pardubické edery, která ale kvůli jednomu bytu přípojku 20/20mbps zkrátka nezřídí. :-)

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...