Přejít na obsah

Kvalita vysílání UPC (kabel) vs Skylink (sat) a další otázky


Návštěvník tomfra

Doporučené příspěvky

Návštěvník hlavsar

Jednoducha odpoved: nezhroutil!

Ja jen reaguji na ty jedince, kteri se muzou z toho, ze Nova vubec existuje, uplne pojevit!

A pokud Vas to zajima, tak pokud uz se na telku koukam, tak nerozlisuju na jaky konkretni kanal, ale na konkretni porad.

Osobne si myslim, ze nejsem otrok televize.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...já rozhodně nejsem žádný zapřísáhlý odpůrce "NOVY",ale prostě tvrdím,že v současné době je plně nahraditelná(čili postradatelná)

...nepopírám její průkopnický význam v segmentu komerčních TV v ČR,ale ten její původní drive se už jaksi "vytratil"

...v současné době je to "běžná" komerční TV,která žije hodně z minulosti(TELKA),původní tvorba se omezila na pár seriálů(to je drží nad vodou) a zpravodajství

a ten zbytek jejího programu víceméně můžete vidět na všech ostatních komerčních stanicích v ČR a SR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Velká škoda, že se velcí operátoři nedomluví a svorně Novu a ty její braky nevyhodí komplet z nabídky. Za půl roku by po ní pes neštěkl.

 

Ciste jen ze zajmu, mohu se zeptat, jake kvalitni programy sledujete?

V poslední době už akorát ČT24 a jednou za rok ČT4 u MS v hokeji. Kdysi ještě CS Film, občas Viasat History a nějaký náhodně vybraný kanály, na který jsem při listování v seznamu narazil. Programy mám v TV tříděný už jenom abecedně a Nova a její klony mě fakt neberou. A to hlavně proto, že současnou produkci považuju za shit a tu dřívější jsem komplet viděl. Vlastně nedávno jsem zahlídnul Milionáře na Telce a vydržel jsem až do konce :D Ovšem klidně bych se obešel, tak hodnotný to zase nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
Velká škoda, že se velcí operátoři nedomluví a svorně Novu a ty její braky nevyhodí komplet z nabídky. Za půl roku by po ní pes neštěkl.

 

Nadviazem a doplnim brakove stanice,ktore nestoja ani za to aby som ich vôbec daval do chanel listu.markiza,joj a obdobne sračky.

 

Ciste jen ze zajmu, mohu se zeptat, jake kvalitni programy sledujete?

 

Nat Geo,Discovery,Animal,Viasat,CT,STV,sport

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...