Přejít na obsah

Kvalita vysílání UPC (kabel) vs Skylink (sat) a další otázky


Návštěvník tomfra

Doporučené příspěvky

Návštěvník carlos74

...no já jsem spíš zvědavej,jak jsou soudruzi ze skylinku pružní a co nakonec vymyslej,UPC to trvalo 7měsíců!!!

...a co se týká těch NOVAprogramů(i když jsem tu o tom nepsal)...já bych se bez nich určitě obešel(preferuji film,sport,dokumenty),

ale třeba moje manželka by byla asi dost "naštvaná"...holt někdo je takovej a někdo makovej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Novou se to má tak, že všichni na ni nadávaj, ale přitom na ni všichni koukaj. Ve zkratce. Samozřejmě míň, než kdysi, ale koukaj. A dokud budou koukat, bude Nova operátory vydírat a operátoři budou kejvat, protože nechtějí přijít o zákazníky. Bludný kruh. Chcete se zbavit Novy? Přestaňte na ni koukat. Jednoduché. Ale většina lidí to neudělá, protože je to pro ně určitá forma závislosti. A odvykání jde vždy těžko...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Dostál

Ono to prostě tak nějak je jak píše CARLOS a JACK.Můžete být třeba velký velký fanda sportu a dokumentů,ale věčně na to taky čučet nemůžete,takže nakonec přisednete k manželce,rozděláte lahvinku a třeba i se skřípěním zubů chvíli posedíte s manželkou u TV NOVA a zachováte tak teplo rodinného krbu. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Ja se nestacim divit, co ctu. To mi jako chce nekdo namluvit, ze ma kanaly Novy na telce smazany, pripadne na konce seznamu kanalu? A ze se nikdy, ale nikdy na zadny film, serial, sport na Nove (a jejich kanalech) nepodiva? Tyhle vykriky "nenavisti" jsou prinejmensim usmevne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...no ale já si teda myslím,že tady zrovna vedeme hodně přátelskou a uvolněnou "letní" diskuzi a tak nějak jsme se shodli i na tom,že bez těch "nováckých programů" to zatím tak nějak "nejde"...to je opravdu pro mě ten poslední problém...hádat se kvůli kabelovce :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...