Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Dnes se toho celkem dost událo a mohlo to někomu uniknout. Tady jsou vypsané změny, které jsem dnes zaregistroval. Věřím, že vás potěší :D

 

1.12. - MTV Dance navýšilo rozlišení z 544x576 na 720x576

1.12. - MTV Rocks navýšilo rozlišení z 544x576 na 720x576

1.12. - Nickelodeon změnil a navýšil datový tok z konstantního (3,4 Mb/s) na variabilní (až 5 Mb/s)

1.12. - Óčko TV začalo vysílat vybrané pořady ve formátu 16:9

1.12. - VH1 Classic navýšil rozlišení z 544x576 na 720x576

 

Co na to říkáte? Vidíte u sebe na TV rozdíl? Mě tyto změny mile překvapily a udělaly radost, ať už to je zásluhou UPC nebo samotných provozovatelů stanic :D

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory
Dnes se toho celkem dost událo a mohlo to někomu uniknout. Tady jsou vypsané změny, které jsem dnes zaregistroval. Věřím, že vás potěší :D

 

1.12. - MTV Dance navýšilo rozlišení z 544x576 na 720x576

1.12. - MTV Rocks navýšilo rozlišení z 544x576 na 720x576

1.12. - Nickelodeon změnil a navýšil datový tok z konstantního (3,4 Mb/s) na variabilní (až 5 Mb/s)

1.12. - Óčko TV začalo vysílat vybrané pořady ve formátu 16:9

1.12. - VH1 Classic navýšil rozlišení z 544x576 na 720x576

 

Co na to říkáte? Vidíte u sebe na TV rozdíl? Mě tyto změny mile překvapily a udělaly radost, ať už to je zásluhou UPC nebo samotných provozovatelů stanic :D

 

Jj zkvalitneni, spravny smer. Me osobne by potesilo MGM kdyby zacalo 16:9, rozliseni na to maji a format vlastne taky. Da se to pri tom rozliseni vlastne dodatecne roztahnout, ale proc nevysilaji nativne 16:9,nechapu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník ritchi

Koniec NHL,KHL,NBA.Vyradenie Nova sport len urychlilo moje rozhodnutie odist od providera u ktoreho som klientom od jeho vzniku.Bol to pekny marketingovy tah,nalakat zakaznikov pridanim ceskych stupidnych komercnych stanic,ktore nie su sirene legalne a budu postupne vyradene.Ale plebs sa vytesuje,"ved mame novu,primu"atd,ale podotykam,zatial.To ma absolutne netrapi,ale vyradit z ponuky Novu sport,ktoru,ako som naivne dufal,by sme mohli sledovat aj v HD a tyto zmetkovia ju vyradia uplne,zle,chore.Rusim internet,tv,neprosim si UPC.

 

http://www.digizone.cz/aktuality/studen ... z-nabidky/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest

Asi UPC jen tak nepřidá v dohledné době nové stanice a už vůbec v HD. UPC začal klesat počet zákazníků kabelové televize! "Ve třetím čtvrtletí 2011 počet klientů digitální kabelové televize v porovnání s druhým čtvrtletím poprvé klesl o pět tisíc odběratelů." To je velmi alarmující. http://www.digizone.cz/clanky/jaky-byl- ... ky-a-iptv/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...