Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Po naladění Filmbox Family jsem měl neodbytelný pocit, že mi někdo namazal na obrazovku máslo. Takto máznutý obraz se totiž hned tak nevidí. Ale máslo to není a je to nechutné.

 

Taky jsem se chvíli na Filmbox Family díval a měl pocit, že to, co tam pouštějí je snad z tisíckrát přehrávané VHSky. Tady se opravdu nedá mluvit o nějaké kvalitě a filmovém zážitku. Leda tak otřesném.

 

A souhlasím i s hlavsarem, absence Eurosportu 2 NEE v češtině je dlouhodobým nedostatkem a ostudou UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Jinak doporucuji si precist na strankach filmboxu popis jednotlivych variaci tohoto filmoveho kanalu. Asi se koukam na uplne jiny filmbox :?

 

Jinak ten Europort 2 NEE me opravdu vadi, aspon ze na ZDF pripadne ARD davaji docela dlouhy sestrihy z Bundesligy. V kabelovce mame vlastne k dipozici pouze jednu kvalitni fotbalovou soutez a to je ta spanelska. Jinej by se snazil zakaznikovi zajistit jeste aspon nejakou kompenzaci, ale darmo mluvit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, také jste si všimli, že včera vysílala místo Musicboxu nová televize TV Naša? Suprová. Snad už je to pryč a Musicbox je zpátky.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS

A kdyby byl eurosport 2 v hd tak uz ani popel..

 

ikdyz pri strate upc asi moc novych a kvalitnich kanalu nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Teda fakt jsem se lehce tesil na Filmbox Family. Kazdopadne me filmy a skladba prisla zajimava. O vikendu jsem na Family parkrat prepnul a to byl shock. Opravdu z peti ruznych poradu byly ctyri totalni hnus. Mazanice hadra! Opravdu me to pripomnelo leta s VHS. Pravda, dabing je lepsi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Digi mají oprotit FF obraz ostrý jako břitva. FF má datový tok 1,5 Mb, 704x576, viděl jsem i 2,5 Mbit, ale to vůbec kvalitě neodpovídá. Jsem přesvědčen, že tam mají speciální rozmazávací filtr, protože, tohle snad nelze jinak získat. To nejsou hranatý kostičky, jako v TN Nova, tohle je prostě máznutý.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

tomus

Asi to bude od veci,ale nevies preco slovenske UPC ignoruje fakt pridania ceskej audiostopy do Nat Geo HD ked ju uz ceske UPC ma vo svojej ponuke piaty den a ma ju dokonca uz aj iny slovensky provider a UPC SK stale nic,nevies kde moze byt problem?V UPC SK mi nevedeli odpovedat,respektive maximalna ignoracia.Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomus

Asi to bude od veci,ale nevies preco slovenske UPC ignoruje fakt pridania ceskej audiostopy do Nat Geo HD ked ju uz ceske UPC ma vo svojej ponuke piaty den a ma ju dokonca uz aj iny slovensky provider a UPC SK stale nic,nevies kde moze byt problem?V UPC SK mi nevedeli odpovedat,respektive maximalna ignoracia.Dik.

No asi se ještě nedohodli na podmínkách užívání a platbě. Teda pokud vůbec o této možnosti jednají.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...