Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Crime & Investigation začne vysílat v ČR tento rok, v češtině, cca v průběhu podzimu.

Náhrada za NGC Music bude asi FX nebo FOX.

Disney Channel začne vysílat 16:9 do konce roku.

Nickelodeon HD začne vysílat česky v průběhu podzimu.

AXN HD bude, ale asi až v září.

NGC HD začne vysílat česky cca na podzim.

Tématické kanály MTV přejdou na 16:9 postupně.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Mám Skylink a to LEO TV nic moc.
Nejde až tak o to LEO jako spíš o fakt, že si člověk platí plnou nabídku (nebo se to tak aspoň tváří) a nemá všechno.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak... Leo TV mě nezajímá, ale že mi z prémiového tarifu Supreme (neb tak ho dříve prezentovali) udělali nějakého neúplného chudáčka a chtějí si vyžebrat dvě stovky navíc (nebo kolik) mě teda docela uráží.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honza07

ja supreme mam...ale jen tak jsem zkousel volat upc.....slecna mi ho porad jako balicek kde budu mit vsechny programy nabizela!!!...kdyz jsem ji oponoval ze ale z doslechu vim ze leo tv v tomto balicku nefunguje upozrnila me ze se jedna o eroticky kanal...vsechny klasicky televizni budu mit pristupny:-)) tak ted uz v tom mam jasno .-))) vzdy se da vsechno rozumne vysvetlit :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud mám být upřímný, očekávám od UPC, že 1. září Spektrum HD a AXN HD skutečně zařadí. Bylo by to korektní. Vzhledem k tomu ale, že se chovají odjakživa zcela opačně, nebudu radši čekat nic a nechám se překvapit. Neříkám, že by mi tyhle dva kanály stačily, to určitě ne, ale na opožděný začátek roku dobrý.

 

Uvidíme, jestli se budou snažit a přidají v říjnu/listopadu Nickelodeon HD, až tam přibude CZ audio stopa. Ve stejnou dobu by měl začít vysílat česky i Nick Junior a Disney Junior. Pochybuji však, že by se UPC chtělo zařadit 3 nové dětské kanály. Určitě totiž považují současnou nabídku dětských kanálů za dostatečnou :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...