Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Groveer

Já tady nenadávám, jelikož si umím informace najít sám, ale souhlasím s tím. To je pro UPC tak těžké poslat ZADARMO email? nebo proč nevyužívají zprávy přes STB jak to dělal Karneval? Sorry ale jako jejich zákazník čekám že mě budou o změnách informovat, platím si služby tak nevidím důvod muset pátrat. Nezapomínejte že spousta lidí neví kde hledat informace, nebo jsou to staří kteří třeba ani internet nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě... UPC Informuje na UPC Express a YouTube nestačí. To je spíše bonus. A aktuality na stránkách považuji za samozřejmost u každé velké nebo seriozní firmy. Ano, občas mi email přišel, ale to napočítám na prstech. A volat či psát na informace, kde často toho vědí méně než by měli, také postrádá smysl. Jediným zdrojem pořádných informací je parabola, digizone a servery jim podobné. Ty ale bude vyhledávat pouze malé procentu zákazníků a v tom je ten problem. Kde jsou ty interaktivní STBoxy, které měly už dávno být? Silou vůle se zaběhly modely s HD/DVR. Ano, UPC OnDemand kompatibilní STBoxy asi zařadí tento podzim, ale proč musíme tak dlouho u nich na všechno čekat? Za půl roku nepřidali jediný nový HD kanál nebo nějaké světové SD kanály. Se zvyšováním kvality obrazu to taky nijak neodsýpá. A 3D pokusy, jen aby UPC bylo první, moc lidí nepotěší. Kdyby aspoň trochu, vzdáleně, se přiblížili britskému Sky, achjo... :(

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jedině dobře, protože měl předtím o 3 Mb/s méně... to mě netrápí. Spíš mě zajímá, odkud se to najednou vzalo. Jestli si to navýšilo UPC nebo Chello Central Europe... Takovéto náhlé měnění datových toků mi nepřijde normální a není to poprvé.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Mám tu samou televizy a ten samý problém kdyby se ti to podařilo nějak přejmenovat já jsem na to zatím nepřišel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...