Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník PetrS

Filmový program HBO HD výrazně zvyšuje kvalitu vysílání. Datový tok se ze současných 9 Mbps přehoupne až na 16 Mbps, což je kvalitativní úroveň, ve které vysílají další špičkové programy ve vysokém rozlišení: ČT HD, Filmbox HD, Nova Sport HD nebo History HD.

 

tak to mě opravdu dostalo - chápu do dobře, že podle UPC vysílá ČT HD, Filmbox HD, Nova Sport HD nebo History HD 16 Mbps?? Já se ptám kde a komu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nauc se cist, tam je napsano ze "což je kvalitativní úroveň, ve které vysílají další špičkové programy ", tim je zrejme mysleno ze ty stanice nevysilaji s tak debilne nizkym bitratem 9 Mbs jako dosud HBO HD.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS

Já číst umím, ale ty ne.

 

Když napíšu:

 

Datový tok se ze současných 9 Mbps přehoupne až na 16 Mbps, což je kvalitativní úroveň, ve které vysílají další špičkové programy ve vysokém rozlišení: ČT HD, Filmbox HD, Nova Sport HD nebo History HD

 

tak to prostě znamená že HBO HD bude mít 16 Mbps tedy stejně jako ČT HD, Filmbox HD, Nova Sport HD nebo History HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to dnes opravdu přehodili a udělalo to docela guláš. Na TV jsem si ty stanice seřadil zpět celkem jednoduše pomocí STB, ale na PC u DVB-C karty to je trochu těžší - resp. na nic. Navíc datový tok je furt stejný, tak nevím, kdy to podle nich má začít fungovat. 8. vydají novinku na stránkách a udělají něco o týden později - no comment :roll: A o absenci nových HD programů ani nemluvě. UPC je tento rok opravdu jeden velký fail.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...