Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Samozřejmě, že pravdu má hujer - Supreme je kompletní nabídka a proto tam jsou úplně všechny programy, tj. i včetně doplňkových balíčků. I balíčku Hustler TV a tudíž i programu Leo Tv.

 

No myslím, že Leo TV v nabídce Supreme následně nebude (tipuji tak od června) a pokud začnou vysílat Hustler a Daring 24 hod, tak tam taky nebudou ...

 

To bude mazec :shock:

Momentálně jsou v Supreme všechny tři (i to LEO). Supreme nezná balíčky, neb tam je kompletní nabídka.

Pokud ty tři programy zmizí a budou nahrazeny něčím smysluplnějším, nebudu se vůbec zlobit.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
No myslím, že Leo TV v nabídce Supreme následně nebude (tipuji tak od června) a pokud začnou vysílat Hustler a Daring 24 hod, tak tam taky nebudou ...

Pak už ale nebudou moci nazývat SUPREME kompletní nabídkou všech programů.

Ale kdyby náhodu zrovna tyhle tři programy z ní byly vyčleněny zvlášť, tak by mi to taky vadilo ze všeho nejmíň. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tom0

program zmizel až po přidání programů History. Tak by ho také mohli vrátit, nebo dát za něj náhradu do standartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

A Spektrum HD taky nic. Inu Liberty Global skutečně boduje, dát ten program konkurenci (Skylinku) a na svoje vlastní dítko (UPC) se vykašlat, to může fakt napadnout akorát nějakýho inkousta kdesi v zahraničí, jenž tady vůbec nezná mapu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Program spektrum HD skutečně patří pod tuto skupinu takže je s podivem, že se neobjevil v programové nabídce UPC :roll: Jinak co se týká především HD programů tak je Skylink úplně někde jinde než UPC. Čekal jsem, že po jarním boomu Skylinku (HD programy) nějak zareaguje i UPC , ale to jsem se tedy šíleně spletl. Dokonce jsem psal i panu Malinovi mail jak hodlají reagovat na HD programy a kdy konečně zařadí "mateřský" program Spektrum HD... ale jaksi se ani neobtěžoval mi jakkoliv odepsat. Zkrátka hrají pozici mrtvého brouka.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...