Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Conquest
To já čekám, až zrekonstruují u nás střechu a začínám řešit Skylink....Bohužel!

 

V červnu se budu stěhovat s okny na jih a západ a jdu okamžitě do satelitu. Nebude to v žádném případě UPC Direct s užvaněným Malinou! Ale nebude to ani Skylink. Existují na našem trhu jiné alternativy, které nestojí moc peněz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Tak jsem se díval na skladbu skylinku a nestačím se divit na tohle jestli UPC nijak nezareaguje a to obzvláště u HD programů tak bude velkký odliv jejích zákazníků. Já osobně ještě počkám pár týdnů a jestli s tím nic neudělají tak mizím a to jsem u nich od začátku. Hlavně, že pan Malina pořád dokola říkal co mají zaregistrovaných programů u rady, ale to je tak jediný. Opravdu pružnost téhle firmy na reagování od konkurence je neskutečná.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za málo peněz málo muziky. Kolik je nás, co máme Supreme a i s kaonem jsme měsíčně ochotni platit i více, jak tisícovku? Moc nás nebude.

za další: jak množstevní je trh UPC pro český prostor (kde je úprava pro dabing apod.), a jak je množstevně velký trh satelitní. to jsou ohromné rozdíly. Proč myslíte, že padl Karneval? prostě už to neufinancoval.

Já se tu nechci zastávat UPC., dovedou mě také pořádně nadzdvihnout. ......... ale jak se říká: bez peněz do hospody nelez. Všechno je to o prachách, o ničem jiném

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

" Za málo peněz málo muziky " ano s tím by se dalo souhlasit, kdyby to tak bylo. Pokud se podíváte na současnou skladbu Skylinku i s HD programy tak balíček Multi+HD je 494,-Kč (myslím, že upc je dražší :wink: ) a pokud si projedete nabídky upc jinde v evropě tak co se týká ceny a skladby programů tak jsou na tom taky úplně někde jinde. takže nesouhlasím s tím, že by to UPC nemohlo ufinancovat :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník chikula
Tak jsem se díval na skladbu skylinku a nestačím se divit na tohle jestli UPC nijak nezareaguje a to obzvláště u HD programů tak bude velkký odliv jejích zákazníků. Já osobně ještě počkám pár týdnů a jestli s tím nic neudělají tak mizím a to jsem u nich od začátku. Hlavně, že pan Malina pořád dokola říkal co mají zaregistrovaných programů u rady, ale to je tak jediný. Opravdu pružnost téhle firmy na reagování od konkurence je neskutečná.....

 

Naprosto souhlasím, pokud se UPC nevzpamatuje a nebude reagovat na nabídku Skylink, jsem rozhodnutej taky od UPC odejít. A to jsem u nich ještě z dob Karnevalu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Skylink rozšíří počet HD programů, od 1. května jich bude nabízet 16...... a co na to upc???? :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...