Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Analogové DVD
a jestli si myslite ze jste anonymni, tak opak je pravdou, klidne zde muzu zverejenit vaše jmeno, adresu, mail i telefon, tak me zbytecne nenutte abych zasel tak daleko.

 

Malé zamyšlení:

 

Nechci se vracet k předešlému zamčenému tématu, ale zde to Tomus - zřejmě v dobré víře - trochu přehnal. Nebo se překecl o praktikách tohoto státu nebo soukromé firmy UPC(což by bylo alarmující a zároveň zajímavé téma pro Ústavní soud) . Má IP a identita je zřejmě známa, takže shut up.

 

Především, za minulého režimu jsem mněl pohovor s stb a ustál jsem ho, takže jestli někdo vysloví něco podobného ve smyslu výše uvedeného, neleknu se a budu kopat i do pseudozástanců pseododemokracie (to není reference k Tomusovi, ale obecný princip). O mně nejde, já jsem v té diskuzi měl malou pozitivní reakci - i když vyjádřenou trochu expresivně-, ale i ti, kteří byli expresivnější, nepřekročili hranici, kdy bychom je měli terorizovat výše uvedenými výhrůžkami .

 

Pokud jsem se v pojímání práva na svobodu někde spletl, rád uvítám kvalifikované korekce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Tato skutečnost ale neznamená, že by Fashion TV přestala vysílat. "Jako Fashion TV jsme si opět požádali o novou licenci. Tento krok souvisí se vstupem velmi významného investora do naší firmy." uvedla generální ředitelka stanice Gabriela Drobová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jestli si myslite ze jste anonymni, tak opak je pravdou, klidne zde muzu zverejenit vaše jmeno, adresu, mail i telefon, tak me zbytecne nenutte abych zasel tak daleko.

Malé zamyšlení:

 

Nechci se vracet k předešlému zamčenému tématu, ale zde to Tomus - zřejmě v dobré víře - trochu přehnal. Nebo se překecl o praktikách tohoto státu nebo soukromé firmy UPC(což by bylo alarmující a zároveň zajímavé téma pro Ústavní soud) . Má IP a identita je zřejmě známa, takže shut up.

 

Především, za minulého režimu jsem mněl pohovor s stb a ustál jsem ho, takže jestli někdo vysloví něco podobného ve smyslu výše uvedeného, neleknu se a budu kopat i do pseudozástanců pseododemokracie (to není reference k Tomusovi, ale obecný princip). O mně nejde, já jsem v té diskuzi měl malou pozitivní reakci - i když vyjádřenou trochu expresivně-, ale i ti, kteří byli expresivnější, nepřekročili hranici, kdy bychom je měli terorizovat výše uvedenými výhrůžkami .

 

Pokud jsem se v pojímání práva na svobodu někde spletl, rád uvítám kvalifikované korekce.

Nejakym zpusobem se branit musim, kdyz nezabrala mirnejsi metoda, nezbyva me nic jineho nez pritvrdit, aby se to zde nezvrhlo, nastesti vetsinou staci jen pohrozit, jestli bych nakonec pristoupil ke zverejneni nejakych udaju je otazka.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hurry

Nebylo by lepší a pro nás "obyčejné" členy fóra,aby jste si na tento problém vytvořili nové téma a neřešili to tady?Mě zajímá,co se děje s novými stanicemi,co uvidím,co neuvidím ..Řešte si to na jiném vláknu a nebo přes SZ. Moc děkuji.Snad nejsem sám,co má tento názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od toho jsou soukrome zpravy, jenze Conquest to nepochopil a necte je.

Jeho prispevky zde jsem opravdu smazal a to z duvou ktere pise Hurry, proste v tomto vlakne nemaji co delat a jinak nesouvisi tematem.

 

V dalsi diskuzi na tohle tema prosim reste pres SZ, jakekoliv dalsi prispevky zde budu mazat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pozor:

Televize Sport M a české a maďarské verze Sport 1, Sport 2 poskytují formát 16:9 pouze u nového obsahu vyrobeného od 17.3.2011. Ostatní pořady, magazíny a záznamy jsou proto šířeny v původním formátu.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest
Ale pozor:

Televize Sport M a české a maďarské verze Sport 1, Sport 2 poskytují formát 16:9 pouze u nového obsahu vyrobeného od 17.3.2011. Ostatní pořady, magazíny a záznamy jsou proto šířeny v původním formátu.

 

I tak zaplať pán bůh, že pro diváky s LCD TV (plazmou) jsou tyto programy v 16:9! Kolem 21.3 přejde TA3 v 16:9 jak je avízováno. Ddále přejdou oba programy Cinemax. Ješte je mnoho dalších progr., jako MGM, CNN, Filmbox, MTV England, a zvíiřátkové programy a další by mohli už konečně přejít do nového formátu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...