Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

V novém UPC Informuje p. Malina říkal, že v březnu se bude postupně omezovat analog a rozšíří se tak místo pro přidání desítek nových programů a navyšování rychlostí internetu. Hm, to jsem tedy zvědav. Zároveň to ale asi i znamená, že v březnu toho moc nepřibude a nechají si to spíše na duben?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by ale asi potom vznikly i nové balíčky, ne? Je to asi trochu logické, když UPC SK nabízí německý balíček, tak uvidíme. Bylo by to příjemné překvapení, ale zase pokud to bude, aby toho nebylo příliš.

 

Já zase slyšel něco o HD kanálech koncem měsíce/přelomu dubna, ale nevím jestli to výjde.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pepeDC

zrušením nabídky KLASIK zůstane volné UHF pásmo a UPC ho rozhodně nenechá ležet ladem, rozšíření DVB-C bude, pásmo jde i využít pro rozšíření internetu, kdyby bylo potřeba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest
No ja slysel, ze pry se chystaji muxy s narodnimy kanaly - ruske, nemecke ...

tak uvidime jak to dopadne.

 

To by bylo terno. Konečně! Rád si připlatím a fakt mě nebude zajímat kolik :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
zrušením nabídky KLASIK zůstane volné UHF pásmo a UPC ho rozhodně nenechá ležet ladem, rozšíření DVB-C bude, pásmo jde i využít pro rozšíření internetu, kdyby bylo potřeba

Dle čeho tak soudíš? (viz frekvenční plán UPC, http://www.upczone.cz/download/seznam_muxu.htm)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fortik

Je jeste kam navysovat rychlost internetu? Krome kosmeticke zmeny na 120Mbits/s kterou nabizej na Slovensku? Takovej 200Mbit bych mozna i vyuzil 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...