Přejít na obsah

Trojka - nový kanál RTVS


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Já jsem to vyřešil ideálním způsobem - objednal jsem si na rok Antik TV Velký balík (i s tím Nano STB) a ode dneška už mám nejen Trojku, ale i Markízu, Domu, Dajto, Joj, Plus, Wau, Rik a desítky dalších slovenských stanic. Jako doplněk ke Kompletu od UPC pro ty, kteří chtějí sledovat víc slovenských stanic je to ideální řešení 👍

Jak by řekl klasik: „Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má?“ 😄 

  • Souhlasím 2
  • To se mi líbí 1
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Tommy Kindernay napsal:

Já jsem to vyřešil ideálním způsobem - objednal jsem si na rok Antik TV Velký balík (i s tím Nano STB) a ode dneška už mám nejen Trojku, ale i Markízu, Domu, Dajto, Joj, Plus, Wau, Rik a desítky dalších slovenských stanic. Jako doplněk ke Kompletu od UPC pro ty, kteří chtějí sledovat víc slovenských stanic je to ideální řešení 👍

Jak by řekl klasik: „Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má?“ 😄 

Máš tam aj NASA UHD a UP Network 🤗

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Libor napsal:

Máš tam aj NASA UHD a UP Network 🤗

No nemám, ale asi po tom ani netoužím, měl jsem možnost sledovat Markízu a když si na to vzpomenu tak mi to vůbec nechybí, reklama reklama a reklama když už dali film tak to byl zážitek na 3-3,5 hodiny..... Nevím co si pod těma ostatníma názvama mám představit za pecky

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, kolík napsal:

Jasně, je to určené i pro ČR 🙂 Rozdíl je akorát v tom, že pro Slovensko je měsíční cena 3.90€ a pro Česko 7.90€. 

Nicméně momentálně je to celkem jedno, protože teď mají speciální vánoční akci, kdy si koupíš STB za 89 € a ten velký balík k němu dostaneš na celý rok zdarma (ta akce platí až do konce ledna) 🙂 

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník William_
před 1 hodinou, Tommy Kindernay napsal:

Jasně, je to určené i pro ČR 🙂 Rozdíl je akorát v tom, že pro Slovensko je měsíční cena 3.90€ a pro Česko 7.90€. 

Nicméně momentálně je to celkem jedno, protože teď mají speciální vánoční akci, kdy si koupíš STB za 89 € a ten velký balík k němu dostaneš na celý rok zdarma (ta akce platí až do konce ledna) 🙂 

Za 12 měsíců dát  94 eur jen kvůli slovákům, já ti nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry vecer tak uz jsem taky objednal u Antic TV Velky balik ale bez setoboxu,kdyz mate Android Tv nepotrebujete setobox a zatim jsem objednal na tri mesice abych videl jaka bude obrazova a zvukova kvalita ale za tu cenu 7.90€ se to vyplati.Konecne muzu prijimat normalne a v HD kvalite,Jednotku,Dvojku,Trojku,Markizu,Joj,Joj Plus,Dajto,Doma,Wau,Joj Cinema,TV3.A samozrejme spoustu dalsich stanic ale me slo ciste o ty slovenske.Mit je pekne vsechny a pohromade a v HD   🙂

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...