Přejít na obsah

Trojka - nový kanál RTVS


Návštěvník

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Marek-26 napsal:

@notizia To je oficiální vyjádření UPC k danému kanálu. A já se rozhodně nepasuji do role nějakého zástupce či tiskového mluvčího.

@William_ Tak existují průzkumy trhu, koláče sledovanosti atd. Kolik z cca 5%, které zbývají na kanály, které nejsou z rodiny ČT, Prima, Nova a Barrandov by si asi ukrojili? Nedá se třeba predikovat ze sledovanosti třeba Nova Gold (podobný formát archivních věcí), Jednotky a Dvojky? Já jí neodepisuji, mě osobně je to ukradené. Na nějakém zařazení stanice do nabídky mám asi tak stejný vliv jako Vy.

@notizia A vysílá už ten kanál, aby ho mohlo UPC posoudit? Jsou již nějaké relevantní data sledovanosti atd.? Zatím si myslím, že přemýšlet o zařazení je zbytečná ztráta energie, času a peněz. A už vidím ten řev, kdyby to UPC na zkoušku zařadilo a pak stáhlo po čase. A strašně moc se mi líbí Vaše predikce o plánech Vodafone. Ty jsou z kávové sedliny? Či čajových lístků?

Ale Marek . Celá rozčarovaná diskusia tu nieje pre tvoj názor že tebe je to jedno , ale  pretože sa UPC/ Vodafone hneď vyjadril že RTVS 3  je nepozeratelné z dôvodu nezáujmu vás divákov ! U nás už je zaradená a vôbec nepôsobí ako niečo nepozeratelné a staršia generácia sa rozhodne teší na začiatok vysielania a podobné to bude aj u vás v České republike či Morave . Nevidím vôbec dôvod nezaradiť aj u vás ak sú zaradené omnoho menej sledované stanice . A  tvoj názor že na skúšku niečo zaradiť a potom dať preč a nech je kopec revu už vôbec nesúhlasím . Doteraz to nikdy UPC nespravila narozdiel od konkurencie a vieme všetci že skutočné dôvody sú finančné prostriedky a nič iné . 

před 3 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Marek-26@ "A vysílá už ten kanál, aby ho mohlo UPC posoudit?"

Nic ve zlém, ale fa UPC/VF není od toho, aby něco posuzovala, notabene program. To může posoudit jenom divák a ten samozřejmě jenom v případě, že ho bude mít v nabídce. A i kdyby ta sledovanost byla mizivá, tak není důvod tento SD program vyřazovat, obzvlášť když se v nabídce potuluje spousta SD programů, které jsou buď duplicitní s HD nebo mají sledovanost také někde na úrovni statistické chyby (Mňau).

Mňam síce tak často nesledujem no keď už nieje v tv nič iné  tak aspoň zlepší náladu nielen mne , ale aj mojej mame čo je staršia generácia . Dúfam že čo najdlhšie bude zaradená . Nedávno bolo zo strany vysielateľa avizovaná žiadosť o ukončenie vysielania čo bolo zo strany vášho štátneho úradu pre vysielanie odsúhlasené .😕

Upraveno uživatelem Libor
Oprava textu
  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, quadra2030 napsal:

Ako je to vlastne s problematikou prihranicneho prijmu zahranicnych stanic? Moze operator take stanice pustit v celej sieti (napr. aj v zapadnej casti CZ, kde prihranicny prijem SK stanic neexistuje) alebo iba v tej casti siete, kde su zahranicne stanice dostupne DVB-T vo vzduchu?

Podľa mojich informácií vôbec nebude problém u našej RTVS odsúhlasiť vysielanie u vás ak niekto z operátorov bude mať záujem . Až také zložité to možno nebude.

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
před 8 hodinami, Marek-26 napsal:

@notizia To je oficiální vyjádření UPC k danému kanálu. A já se rozhodně nepasuji do role nějakého zástupce či tiskového mluvčího.

Prosím už konečně o jasnou a přímou odpověď jestli jste zaměstnancem UPC a podobně nebo jen zákazník co pouze jejich placené služby? Nevím z jakého důvodu citujete nějaké oficiálni vyjádření UPC pokud s ním nejste v nějakém pracovním vztahu a podobně, protože to co sděluje UPC si umím přečíst aj sám a nemusíte mě to tlumočit.
Pokud jste opravdu jen zákazníkem UPC a nic jiného tak se vlastně pasujete do té role nějakého zástupce či tlakového mluvčí a podobně a ne že jak píšete. 

 

Nezlobte se na mě ale už mě totálně vytáčíte s tím jak až do roztrhání těla obhajujete UPC za to že si umanulo že Trojku od RTVS definitivně nezařadí A navíc to obhajujete totální vaší capinou že to nemá cenu vůbec zařazovat a následně pak vyřadit!!! Pokud o tom nevíte tak TV nabídka od UPC je placená služba oproti DVB-T které je úplně zdarma a tak má být v rastru o co je u zákazníků zájem a ne se ohánět jen sledovaností a podobně. Já jsem vlastně do dnes vůbec nevěděl že například skupina Prima a podobně se dělí s UPC a jinými poskytovateli z jejich čistého přijmu zs reklamu co se šíří na jejich stanicích (v tomto případě těch co byly na Primách) Navíc se jedná o program veřejnoprávní program Slovenska a ne o nějakou prémiovou stanici kde se společnosti odvádí určitý poplatek za každého diváka co má konkrétně tuto stanicí v nabídce. 

Dokonce ta stejná tvrdohlavost ze strany UPC u stanice TV Noe kterou do dnešního dne nechce překlopit do HD i když provozovatel nabízí HD zdarma zrovna tak jako tu SD verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libor@ Pozor - nepsal jsem o MŇAM, ale o MŇAU.

Nějak mlhavě si vzpomínám, že stejně odmítavě jako k RTVS 3 se kdysi fa UPC stavěla k Markíze International, když z důvodu autorských práv vyřadila tu plnohodnotnou Markízu. Tehdy ovšem s odůvodněním, že by za ni musela extra platit, což šlo akceptovat. Za RTVS 3 ovšem není poplatek zcela jistě žádný, je to veřejnoprávní stanice.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
před 38 minutami, Libor napsal:

Podľa mojich informácií vôbec nebude problém u našej RTVS odsúhlasiť vysielanie u vás ak niekto z operátorov bude mať záujem . Až také zložité to možno nebude.

Přesně tak jak píšeš aj podle mých informací by nebyl ze strany RTVS odsouhlasit šíření Trojky ze strany RTVS zrovna tak jako tomu je u stanic Jednotka a Dvojka od RTVS.

 

Ten nejhlavnější problém je na straně UPC Česká republika které jednoznačně nemá zajem tuto stanicí zařadit!!! České UPC již v minulosti opakovaně dokázalo že vše slovenské je pro ně vlastně takový odpad a tím pádem pro diváka v České republice nesledovatelné nebo úplně minimálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Marek-26 napsal:

@notizia 

@William_ 

@notizia A vysílá už ten kanál, aby ho mohlo UPC posoudit? Jsou již nějaké relevantní data sledovanosti atd.? Zatím si myslím, že přemýšlet o zařazení je zbytečná ztráta energie, času a peněz. A už vidím ten řev, kdyby to UPC na zkoušku zařadilo a pak stáhlo po čase. A strašně moc se mi líbí Vaše predikce o plánech Vodafone. Ty jsou z kávové sedliny? Či čajových lístků?

Jaký mělo UPC data o sledovanosti tv stanice Park tv.Odpovim si sám.Žádne.A přesto jste ji zařadili.A jakou ma teď sledovanost?Predpokladam 0 0 nic.Tak proč tak striktne ne u  STV3?

před 3 minutami, Ivo Mašek napsal:

Mám dotaz: Jaké filmy se tam vysílají, z jakého jsou roku, o čem ty filmy jsou? Já to fakt nevím. Já jenom, že je tu o tom tak zuřivá debata, tak abych byl v obraze.

Tady jde o princip.U nekterych stanic se budouci potencionalni sledovanost neresi(jiz zmineny Park tv)u STV3 ano

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
před 3 minutami, Ivo Mašek napsal:

Mám dotaz: Jaké filmy se tam vysílají, z jakého jsou roku, o čem ty filmy jsou? Já to fakt nevím. Já jenom, že je tu o tom tak zuřivá debata, tak abych byl v obraze.

Zaujímavé dokumenty, dramatické, hudobné a zábavné programy, publicistika a vzdelávanie - to všetko budete môcť sledovať už dva dni pred najkrajšími sviatkami v roku. 

 budúcnosti sa vysielanie Trojky rozšíri aj o archívnu zahraničnú tvorbu. Programovým základom nového kanálu bude predovšetkým bohatý televízny archív.
Trojka bude najmä pre divákov starších ako 60 rokov , ale na svoje si prídu aj mladšie ročníky. Vysielanie bude 24-hodinové v dvoch rotáciách. Blok od 6:00 do 12:00 sa bude následne reprízovať od 24:00. Večerný blok od 18:00 do 24:00 uvidia diváci v repríze v nasledujúci deň od 12:00 do 18:00.
Tvorcovia Trojky vyberali obsah mimoriadne citlivo. Tak, aby bolo čo sledovať nielen ráno, ale aj popoludní a večer. „Celé vysielanie bude odrážať hlavné motto okruhu - S Trojkou nikdy nezostarneš," hovorí televízny programový riaditeľ Marek Ťapák.
„Trojka bude pohodová, bude reprezentovať to najlepšie, čo vytvorila Československá a neskôr Slovenská televízia," dodáva šéfdramaturgička Trojky Judita Gembická. Chýbať nebude varenie, zábava aj hudba, to všetko predpoludním. Podvečer to bude dráma a dokumentárna tvorba. 

Vrátia sa legendárne Bratislavské pondelky, utorky budú patriť detektívkam, kriminálnym a špionážnym seriálom. V stredu sa môžu diváci tešiť na Borisa Filana a jeho Liga pasáž . Vo vysielaní Trojky sa objavia tiež Dávne stretnutia na želanie , Chodili sme spolu , Okná vesmíru dokorán či Mojich sedem divov .
Kopec hudby, zábavy aj návrat hostiteliek večera
Pamätáte si na Straty a nálezy ? Seriálu, ktorý vyrobila Československá televízia, neskôr Slovenská televízia, budú patriť štvrtky. Piatky budú hudobné! Čaká nás Kaviareň Slávia . V soboty bude Trojka vysielať zábavné programy z archívu.
Každý deň bude Trojka paralelne vysielať hlavné večerné televízne spravodajstvo a milovníci športu sa môžu pripraviť na skrátené spravodajstvo.
Diváci sa taktiež môžu pripraviť na hostiteľky večerného bloku . „Oslovili sme dve dámy - Alenu Heribanovú a Soňu Müllerovú, ktoré túto ponuku prijali s nadšením. K niektorým večerným ťažiskovým formátom týždňa si do štúdia pozvú hosťa, ktorý si nielen zaspomína na to, ako sa daný program, film či inscenácia vyrábali, ale priblíži aj morálny odkaz diela, ktoré sa bude vysielať," avizuje Judita Gembická.
Televízny okruh Trojka bude distribuovaný rovnakými platformami ako ostatné televízne okruhy RTVS.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. No, i bych si tam něco vybral.

Faktem je, že placená kabelovka (alespoň v rámci kompletu - tedy úplně všeho - není to zrovna nejlevnější) by měla dávat i to, o co není enormní zájem. V tomto případě by měl být v rozhodování úplně jiný klíč, než v DVB-T, kde je to vlastně zdarma. Od toho to je kabelová placená televize (když se podíváte do zahraničí, tak to jeden zírá, co vše tam je).

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...