Přejít na obsah

Trojka - nový kanál RTVS


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Návštěvník William_

Miluji řeči typu: "...program asi nebude tak zajímavý"

Ta stanice ještě ani nezačala a už jí tady odepisujete, jakoby jste už předem věděl čísla sledovanosti.

Koukám že máte opravdu přehled 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
před 5 hodinami, William_ napsal:

Miluji řeči typu: "...program asi nebude tak zajímavý"

Ta stanice ještě ani nezačala a už jí tady odepisujete, jakoby jste už předem věděl čísla sledovanosti.

Koukám že máte opravdu přehled 👍

Plný souhlas, už předem něco odsoudit bez toho abych to reálně poznal je opravdu a totálně ubohé!!!  

 

UPC nemá zajem to zařadit aspoň do regionálních Muxů kde jsou stanice sousedních států jako např. ORF nebo TVP a místní regionálky.

 

Pod Vodafonem půjde úroveň programé nabídky rapidně dolů a v budoucnu tam zbyde jen komerční odpad když se čím dále vice ohání sledovaností. Nebude to dlouho trvat a vyřadí aj stanice jako Film Europe s tím že jsou málo sledované. Sledovanost je druhořadá když se jedná o placené TV. Nevím jak jiní ale já si rozhodně a v žádném případě neplatím kabel kvůli stanicím typu Nova, Barrandov, Prima, nebo dokonce kvůli teleshopingu Šlágr a nebo kvůli Mňau kde obsah kterého je plný web a plně zdarma!!! U konerčního odpadu je úplně jedno jestli je v SD, HD nebo dokonce v UHD, 4K a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, notizia napsal:

Dobrý den, to odpovídáte soukromě sám za sebe nebo oficiálně za společnost UPC jako jejich zástupce s jejich prohlášením?

Tak jako bylo se stanicí TUTY TV kterou jste zařadili okamžitě (ještě asi dva měsíce předem promosmyčka před ostrým spuštěním) s tím že bude vynikající a velmi sledovaná stanice?!

Rád bych reagoval na tenhle blábol, který se absolutně nezakládá na pravdě. TV TUTY začala vysílat 1.června 2017 a hned od prvního dne vysílala naostro - žádná promo smyčka, ale plnohodnotný program. Ten den ještě v UPC nebyla, tak jsem ji sledoval online a byl z ní úplně nadšený. Ještě si pamatuju, jak jsem psal Davidovi a přimlouval se, jestli by nešlo zařadit ji dřív než na podzim.

K zařazení TUTY do nabídky UPC nakonec došlo až 27.6 2017 - tedy až 26 dní po tom, co vysílala na ostro. První asi půlrok se hodně zaměřovala na teenagery (to jsem ji sledoval opravdu hodně), od roku 2018 už se z 99% orientovala jen na malé děti. Proč jí to nevyšlo, to nevím, pravděpodobně zvolili špatný finanční model (asi místo FTA to měli spustit jako placenou televizi), ale to už je teď jedno. Rozhodně to ale nebyla špatná televize, prostě asi udělali chybu, že vysílali volně a připravovali se tak o příjmy od operátorů.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@notizia To je oficiální vyjádření UPC k danému kanálu. A já se rozhodně nepasuji do role nějakého zástupce či tiskového mluvčího.

@William_ Tak existují průzkumy trhu, koláče sledovanosti atd. Kolik z cca 5%, které zbývají na kanály, které nejsou z rodiny ČT, Prima, Nova a Barrandov by si asi ukrojili? Nedá se třeba predikovat ze sledovanosti třeba Nova Gold (podobný formát archivních věcí), Jednotky a Dvojky? Já jí neodepisuji, mě osobně je to ukradené. Na nějakém zařazení stanice do nabídky mám asi tak stejný vliv jako Vy.

@notizia A vysílá už ten kanál, aby ho mohlo UPC posoudit? Jsou již nějaké relevantní data sledovanosti atd.? Zatím si myslím, že přemýšlet o zařazení je zbytečná ztráta energie, času a peněz. A už vidím ten řev, kdyby to UPC na zkoušku zařadilo a pak stáhlo po čase. A strašně moc se mi líbí Vaše predikce o plánech Vodafone. Ty jsou z kávové sedliny? Či čajových lístků?

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marek-26@ "A vysílá už ten kanál, aby ho mohlo UPC posoudit?"

Nic ve zlém, ale fa UPC/VF není od toho, aby něco posuzovala, notabene program. To může posoudit jenom divák a ten samozřejmě jenom v případě, že ho bude mít v nabídce. A i kdyby ta sledovanost byla mizivá, tak není důvod tento SD program vyřazovat, obzvlášť když se v nabídce potuluje spousta SD programů, které jsou buď duplicitní s HD nebo mají sledovanost také někde na úrovni statistické chyby (Mňau).

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako je to vlastne s problematikou prihranicneho prijmu zahranicnych stanic? Moze operator take stanice pustit v celej sieti (napr. aj v zapadnej casti CZ, kde prihranicny prijem SK stanic neexistuje) alebo iba v tej casti siete, kde su zahranicne stanice dostupne DVB-T vo vzduchu?

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...