Přejít na obsah

Odkoupení modemu


Návštěvník mmmmmmmeeeee

Doporučené příspěvky

Návštěvník mmmmmmmeeeee

Dobrý den,

už jsem to komunikoval po mailu, nicméně jsem nedostal uspokojivou odpověď. Opravdu nejde odkoupit stávající modem? Bylo mi sděleno, že pouze můžu současný vrátit a nový si koupit, což možná ušetří někomu administrativu, ale je to postavené na hlavu. Nechci dál platit měsíční poplatky, ale zase nemám krabici od modemu původního, abych ho mohl vrátit, navíc jak říkám, nedává to smysl. Díky za případné odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krabici neřeš. Současný modem ti neprodají, tak to mají nastavené. Ale taky to neřeš. Jestli chceš koupit, nehledej smysl. Prostě kup nový, vrať starý se zdrojem a je to vyřešeno. Je to hledání problému tam, kde žádný není. S technikem na místě dořešíš, jestli bude chtít kromě zdroje nějakou původní kabeláž, nebo ne.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tu psalo více lidí, krabice od původního pronájmového není třeba. UPC prodává jen nová zařízení, na to, aby mohli prodávat použitá, by museli zase uplatňovat jiné právní předpisy atd.
Rozhodně doporučuji koupit nové zařízení od UPC, budete mít 2 roky záruku. Popřípadě z druhé ruky Technicolor nebo Compal, ale ověřte si u UPC předem MAC adresu či sériové číslo, zda se opravdu jedná o odprodané zařízení. Rozhodně nekupujte jinou značku modemu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník jan.zilka

Technik (nezapamatoval jsem si bohužel jméno) mi teď po telefonu řekl, že UPC/Vodafone k dnešnímu dni v ČR nenabízí a ani tedy neprodává žádná zařízení. Ani mediaboxy ani CA moduly. Ani staré ani nové. Že strategie je pouze pronajímat. To je pro mě osobně spíše špatná zpráva. Může to, prosím, někdo z přítomných potvrdit nebo vyvrátit? Díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...