Přejít na obsah

Víc výpadků po sobě – příprava na Gbit?


MekliCZ

Doporučené příspěvky

Návštěvník TSY

Tak zvyšovat se s gigabitem asi určitě bude, stejně jako ve všech ostatních státech, ale pravděpodobně to nebude nic markantního - navýšení v očekávaném poměru. Doufám, že to bude alespoň těch 50 Mbits (v nejhorším 40). Ve Švýcarsku to dali dokonce na 100, to mě celkem dost překvapilo. Jinak víme, že upload omezuje současná použitá technologie, takže než budou uploady nad xxx Mbits, to ještě nějakou dobu potrvá.

Ono, když odesíláte nějaký větší soubor (xx GB), tak každých pár Mbits nahoru dělá celkem podstatný rozdíl, takže i menší navýšení se určitě hodí.

Upraveno uživatelem TSY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

@quadra2030Aktuálně (asi od III/19) jsou v mé oblasti a na mém Compalu funkční 4 upstream kanály: 30,7 MHz, 37,5 MHz, 44,3 MHz a 50,8 MHz. Odkazuju na Frekvenční spektrum UPC. Po migraci fóra pod UPC sice tabulky zmizely, ale odkazy z poslední doby jsou asi funkční a stav se prakticky nemění... Přes vícero žádostí jsem získal kmitočty pouze oněch 6 upstream kanálů. V té době jsem měl Cisco, kde nebyly uváděny frekvence.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Marek-26 napsal:

@MekliCZ David už nám nic neprozradí 😞 

Neeee 😢😢😥 Pokud by měl David z UPC odejít, bylo mi to strašně líto. Je to opravdový profesionál, neznám nikoho na sociálních sítích, kdo by tak ochotně, trpělivě a věcně odpovídal lidem na dotazy (a to byla třeba na FB spousta lidí hodně nepříjemných, ale on se každému snažil pomoct) . Pro mě byl David mezi správci sociálních sítí něco jako Robert Záruba mezi hokejovými komentátory - prostě dokonalý profesionál. Měl jsem ho strašně moc rád, vždycky mi na všechno odpověděl a i on byl jedním z důvodů, proč jsem UPC vnímal tak pozitivně.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...