Přejít na obsah

Víc výpadků po sobě – příprava na Gbit?


MekliCZ

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

U nas teda byl. Nevim presne, jak dlouho, sel jsem spat kolem jedne a jeste to nejelo.
Naposledy, kdyz hlasili vypadek mezi pulnoci a sestou rano, tak to o pulnoci vypadlo a za 5 minut uz to zase bylo v cajku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TSY

U mě byl také, ale přišel mi předem email už 2.12, že bude mezi 0-6h probíhat údržba, šel jsem spát před jednou a akorát těsně, než jsem končil mi vypadla na mobilu wifi.

Dnes mi přišel email, že další údržba by měla být 11.12. mezi 1-3h.

To, že to může souviset s gigabitem si myslím, že je celkem dost pravděpodobné, ale tento rok to asi ještě nebude, těsně před Vánoci si myslím, že to spouštět nebudou. Mohli bychom to ale mít už co nejdříve, protože většina zemí kolem nás už ho má, tak abychom nebyli poslední.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upload sa nebude zvysovat ani pri gigabite.. minimalne nejaky ten rok, kym nedorazi DOCSIS 4.0 (aka 3.1 fullduplex), s cim suvisi aj zvysenie poctu kanalov pre upload (zrusenie FM radii a vyuzitie az do 108 MHz).

Kolko upload kanalov pouziva ceske UPC/Vodafone? UPC SK v sucasnosti len styri..

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Karel43

Tak bydlím Praha 4 Bráník a nahlášen výpadek až do 16.12.2019.To už přeci není možný!Kdykoliv potřebuji internet,tak nefunguje.A samozřejmě ani televize.To už musím nějak řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...