Přejít na obsah

Rozdíl mezi STB


tramin

Doporučené příspěvky

3001 má jinou bednu a tuším má vzadu nějaké výstupy navíc - cinch konektory, jinak budou pravděpodobně stejné.

Co ti na tom boxu umírá, většinou odejde hard disk, nebo zdroj – kondenzátory.

Při nákupu si dej pozor, ať  nekoupíš nějaký set-top box který byl pouze v pronájmu, ten ti pak bude k ničemu, Tyhle setoboxy byly celkem drahé a asi se zas tak moc neprodávaly.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl Kaon B3001 od začátku, a nemohl jsem si ho vynachválit. Jenomže nic nevydrží věčně. U mě už dávno přesluhoval, začal zlobit (měl na to už dávno nárok) a tak musel pryč. Ten bazarový bude logicky stejného věku, takže dlouho asi nevydrží. Kupovat ho nebude dobrým nápadem. 

"Cihličku" mám několik let a zatím naprostá spokojenost. Musím to zaklepat, "cihlička" funguje bezchybně k mé plné spokojenosti.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakce.Jedná se o tento STB : https://elektro.bazos.cz/inzerat/110481482/prijimac-digi-kabelove-tv-kaon-hd-kcf-b30001.php

hlavně podle fotky dálkového ovladače soudím,že nebyl příliš používán.A za tu cenu...

Teď ovšem zásadní otázka.Jak mám zjistit,jestli ho koupil,nebo pronajímal.Může mi říkat cokoliv.Mě se na tom mém nezobrazují žádné info na dispeji(což až tak nevadí),ale včera se zase jednou po čase seknul,tak jsem ho odpojil od sítě a zase zapojil(jako to dělám vždy)jenže nic.Až na asi pátý pokus zase naskočil,což mě už vystrašilo.Může to být zdrojem,nebo i něčím jiným.Kde a jaký koupit zdroj,kdyby to byl tento problém?Jinak já se v bastení nevyznám.Dík

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo normalni nebude prodavat settobox za 150 Kč, kterž predtim koupil za nekolik tisic .

Ale prinejhorsim to muzes pouzit na nahradni dily,
tady mas fotku vnitrku Kaonu B 3001, kterou jsem doma vyhrabal, tam kde vidis ty zlute transformatory je zdrojova cast, ta vetsinou odejde nejcasteji a kdyz tam vidim v rade ty 3 velke elektroliticke kondenzatory, z nichz jeden je nalepeny na chladic nejakeho tranzistoru, nebo co to je, tak bych se vubec nedivil, kdyby byl proble prave v nem, to celkem dokonale kurvitko, kondenzator vyschne, nafoukne se  a uz nedrzi kapacitu a ze zdroje pak leze nizsi napeti.


No a pokud ta deska se ztrojem je stejna, tak ji muzes prehodit do toho sveho settoboxu, ktery se chova celkem podobne jako muj stary settopbox Handan, na kterem take odesel kondik, vymenil jsem ho tehdy pred lety a do dneska box vpohode slape.

PICT9520.JPG

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...