Přejít na obsah

Ukončení ruských programů v nabídce Komplet


retron

Doporučené příspěvky

Na obranu VF, tohle se řešilo určitě déle, než se stal VF novým vlastníkem UPC ČR a došlo by k tomu i bez VF ... Jde o to, že se zvyšují poplatky za tyto kanály a jako UPC máte před sebou dvě možnosti. Zdražit Komplet a to kompletně všem, tedy i těm, kteří tyto kanály nikdy nesledovali a nebo ponechat cenu Kompletu a ruské kanály dát zvlášť, ať si to mizivé procento klientů, kteří o ně mají reálný zájem, objednají. A co byste dělali v případě zdražení Kompletu, kdybyste o ruské pořady zájem neměli? Na Komfort se Superfilmem atd. by se vám přejít nevyplatilo dle mě. A kdyby přišel DE balíček, kdo ví, zda by se automaticky stal součástí Kompletu.

@retron @cvancara@vpa @Michal Pelikán Na žádnou žalobu to není, k porušení smluvních podmínek ze strany UPC nedošlo. Viz ceník, který je součástí smlouvy společně s VOP. Součástí smlouvy není závazná programová nabídka. Platíte si Komplet a co je součástí Kompletu? KOMPLET = Více než 150 TV programů (83 HD) vč. prémiových programů. Kdyby odebráním pořadů došlo ke snížení pod hodnoty uvedené v ceníku, pak by to byla změna smlouvy (jednostranná nebo to můžeme klidně nazvat i porušením) na kterou má UPC dle VOP právo, ale musí vám před změnou dát možnost odstoupit od smlouvy.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo se nebaví o nějáké žalobě ale o slušnosti komplet je komplet odstoupit samožřejmě můžu to nikdo neříká, já jenom poukazuji na praktiky Vodafonu a to určitě pošlou dotazník jak jsem spokojen s jejich službami, dokonce jsem si chtěl vzít telefon od Vodafonu na pobočce v Liberci asi 6 zákazníků 1 prodavač  po asi půl hodině jsem to vzdal no prostě zákazník jen otravuje, zákazník je na placení ..........když platit nechce tak at táhne že u nich jsem 20 let to taky nikoho nezajímá.......

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Ukončení ruských programů v nabídkách Komplet a Supreme

O žalobě tam někdo z té skupiny, kterou jsem označoval mluvil. Vzal jsem to hromadně, paušálně. Jak jsem psal, tohle nebude praktika Vodafonu, je to prostě běžné rozhodnutí, které musí udělat každá společnost postavená před takovou situaci. Kdyby se Komplet zdražil, tak by dle mě bylo na... zákazníků mnohem více, včetně Vás.

Víte co je nejhorší, že tady u drtivé většiny lidí jde o "princip" 😄 nějaké ruské programy jsou jim vlastně ukradené, nekoukají na ně, ale ... Sám jsem se xkrát přistihl u toho samého, kdy jsem řešil něco co mi vadilo a vlastně jen z nějakého "principu".

  • Souhlasím 2
  • Nesouhlasím 1
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s tebou souhlasím, nejde o ruské programy já jen znovu opakuji to je začátek přístupu Vodafone, a těch 99kč co to dneska je, jedny cigára ale neříkej že nepošlou dotazník jak jsem spokojen......a já tam napíšu že nejsem spokojen tak pošlou mail proč to ......

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No my zrovna na programy v ruštině relativně pravidelně koukáme, manželka stále ještě učí ruštinu na střední škole, ale že bychom za ruský balíček ke kompletu, který tímto de facto přestává být kompletem, chtěli připlácet 99 Kč, to asi ne, holt pojedeme ruštinu z internetu. Nevím, jakým způsobem Vodafone (dříve UPC) platí dodavatelům programů - paušálem, nebo podle počtu odběratelů? Protože pokud podle počtu odběratelů, tak pravděpodobně ruský balíček stejně dříve či později skončí, protože asi málo kdo bude ochotný za něj těch 99 Kč připlácet a tím se to pro Vodafone i dodavatele zřejmě stane ekonomicky nevýhodným.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul (1× vlastní, 1× pronajatý)
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu tvrdit, že tyto programy sleduju denně, ale zpravodajství anebo Muzika Pervogo si semtam pustím.

Ano částečně jde o princip, příště zdraží třeba HBO a vy ho vyčleníte z balíčku Komplet anebo nějaké sportovní kanály.

Nebudu tvrdit, že něco jsou ptákoviny, každý sleduje něco jiného, ale podlě mě je také plno kanálů balast, nemám ani vše naladěno. Tak udělejte balíčky po 15/30/50 kanálech, které si bude moc každý zvolit dle svých preferencí se změnou třeba jednou měsíčně. Aspoň reálně uvidíte a hlavně vaši dodavatelé za co jsou lidi ochotni platit a pak teprve můžete přenášet zvýšení ceny na zákazníka a v neposlední řadě i uvolnit pásmo. Ovšem nejhorší je forma jakou byla tato změna opět prezentována "ukončili jsme spolupráci vs. pokud máte zájem připlaťte si anebo ukončete smlouvu", což následuje podobné akce z minulosti jako např. vynucené zvýšení rychlosti a s tím spojeného zdražení anebo vypuštění Novy Sport atd. Dlouho byl klid tak jsem si myslel, že chování vůči zákazníkům se zlepšilo, ale vidím, že to byl mylný dojem.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsi na to kápl, nemám k tomu co dodat je to přesně tak jak píšeš, budu se opakovat já z toho cítím začátek velkých změn a myslím změn které se nebudou nikomu ze zákazníků líbit

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...