Přejít na obsah

Ukončení ruských programů v nabídce Komplet


retron

Doporučené příspěvky

Vážená paní, vážený pane,
 
z důvodu ukončení dohody s provozovatelem níže uvedených ruských stanic jsme nuceni k 31. 12. 2019 odebrat tyto čtyři programy z nabídek Komplet a Supreme:
 
 •
Pervyj kanal
Pervyj kanal
 
 •
Dom Kino
Dom Kino
 
 •
Vremya
Vremya
 
 •
Muzika Pervogo
Muzika Pervogo
 
Všechny čtyři ruské programy však i nadále naleznete v doplňkovém balíčku RUSSIA. Pokud jste byli na programy zvyklí, můžete si je doobjednat za 99 Kč měsíčně na lince Klientského centra UPC 241 005 100 v pracovní dny od 8 do 19 hodin.
 
Zároveň bychom Vás chtěli informovat o chystané novince v balíčku RUSSIA, kterou je vysílání Channel One Russia (Pervyj kanal) v HD formátu a nový kanál Dom Kino Premium HD.
 
Za tyto programové změny se Vám omlouváme. Až do data nabytí účinnosti změny máte zákonnou možnost vypovědět službu digitální televize bez uplatnění sankce. Věříme však, že i přes tuto úpravu zůstanete nadále naším klientem.
 
Děkujeme za pochopení.
 
Vaše UPC
 
 
Co to je zase za svinské praktiky?? Nejdříve oznámení o ukončení stanic a vzápětí, že si je za 99 můžu přikoupit. Balíček Komplet, by dle svého názvu snad měl obsahovat veškeré stanice. A na konci obligátní zmínka, že pokud se mi to nelíbí můžu smlouvu vypovědět.  Já jsem smlouvu uzavíral na dobu určitou za určitých podmínek služby jak cenové tak obsahové a když mohu její plnění dodržovat já, tak by měla i druhá strana. Anebo bych předpokládal bych tedy, že se mi o 99 Kč zlevní současná smlouva. Koukám, že praktiky UPC zůstávají i pod novým majitelem neměnné.
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
před 12 minutami, retron napsal:
Nejdříve oznámení o ukončení stanic a vzápětí, že si je za 99 můžu přikoupit. Balíček Komplet, by dle svého názvu snad měl obsahovat veškeré stanice. 

Také se mi takovéto jednání ze strany UPC/Vodafonu nelíbí. Na jedné straně oznámí, že došlo k ukončení dohody s provozovatelem, ale zároveň je možné si tyto programy za 99 Kč příkoupit, tak jako tomu bylo dosud, pokud jste neměli balíčky Komplet a Supreme. Takže to vypadá jen na prostou snahu ze strany UPC jak jen více odrbat předplatitelé těchto balíčků. Nyní je to balíček Russia, později pak klidně mohou přijít na řadu balíčky další.

Tyto ruské programy nepatří k těm, které bych zrovna často sledoval, ba dokonce si ani nepamatuji, kdy jsem se na ně díval naposledy. Ale z principu mě to štve, protože si platím nabídku KOMPLET právě proto, abych měl KOMPLET všechny programy, které UPC nabízí a podle nálady, chuti a zájmu se na ně mohl kdykoli podívat a neřešit, jestli ten který program předpacený mám nebo nemám. Takto jej taky před léty při jeho zavádění UPC prezentovalo a proto jej taky pojmenovalo KOMPLET. Nyní se tedy z toho stává NEKOMPLET.
Kdyby opravdu došlo k ukončení dohody s provozovatelem a UPC/Vodafone tyto programy prostě ve svých sítích už nevysílalo, tak neřeknu ani popel. Ale takto to opravdu jen vypadá jako snaha, zkasírovat nějakou tu korunu navíc. Zatím asi jen minimální, protože asi těch, co si tento balíček připlatí nebude, ale zřejmě to jen slouží jako test. Dnes balíček Russia, příště to může být Sport a Music a později pak i Superfilm (HBO+Cinemaxy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše Katoda, kdyby ukončili vysílání stanic (vím, že je tam problém s příjmem), tak mi nezbývá než to akceptovat.

Ovšem toto je vyčlenění a zpoplatnění stanic, s kterými jsem balíček objednával a mj. proto jsem zvolil Komplet. A co bude následovat příště, HBO nebo Eurosport, protože jsou prémiové? Nebo si objednejte balíček SuperUltraKomplet?? Anebo můžete bez sankcí ukončit smlouvu...

Toto považuji od UPC/Vodafone za drzost a naprostý výsměch stávajícím zákazníkům. Praktiky, kdy mění podmínky během trvání smlouvy, dělá pouze UPC.

A kde je více než rok slibovaný Německý balíček, podpora Apple/Android TV?? Místo toho akorát směšná nabídka kombinace s mobilními tarify.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzika Pervogo jsem občas sledoval a je mi to líto. Je to evidentně vodafonština, poznávám ji důvěrně, dýchá na mne velmi přesvědčivě. Je třeba hledat jiného dodavatele, tímhle to neskončí a je jisté, že to bude pokračovat. Asi to na žalobu je, ale do toho nikdo nepůjde. Komplet a Supreme prostě jednoznačně něco označují, ale Vodafone nemluvi céski. Nerosumi.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, retron napsal:

Přesně jak píše Katoda, kdyby ukončili vysílání stanic (vím, že je tam problém s příjmem), tak mi nezbývá než to akceptovat.

Ovšem toto je vyčlenění a zpoplatnění stanic, s kterými jsem balíček objednával a mj. proto jsem zvolil Komplet. A co bude následovat příště, HBO nebo Eurosport, protože jsou prémiové? Nebo si objednejte balíček SuperUltraKomplet?? Anebo můžete bez sankcí ukončit smlouvu...

Toto považuji od UPC/Vodafone za drzost a naprostý výsměch stávajícím zákazníkům. Praktiky, kdy mění podmínky během trvání smlouvy, dělá pouze UPC.

A kde je více než rok slibovaný Německý balíček, podpora Apple/Android TV?? Místo toho akorát směšná nabídka kombinace s mobilními tarify.

No a je to tady, to je teprve začátek to ještě uvidíme co začnou dělat, když mám komplet tak tam má bejt všechno...... Já to vidím že komplet bude čt 1 + 2 a zbytek budou balíčky za prachy, no mě nepřekvapili..... nejde vůbec o to že to jsou ruský programy a že na ně třeba vůbec nekoukám, co bude následovat komplet + nebo komplet extra jenom z nás chtěj vytahat další prachy a to je teprve začátek.......

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si dovolil kontaktovat infolinku s tím, jak to hodlají kompenzovat, operátorka mi akorát citovala mou citaci a pak, že těch 99 se platí jejich dodavateli, tak jsem jí odvětil, že mým smluvním partnerem je UPC a jejich dodavatel mě absolutně nemusí zajímat, tak otráveně, že prý to předá k dořešení.

úroveň služeb a jednání se zákazníkem je tady stále jak na balkáně, a to jim možná ještě křivdím

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, cvancara napsal:

Koukam, ze u UPC slovo komplet nabylo zcela novy vyznam. V tom pripade ale bych uvital snizeni ceny o tech 99 Kc za programy, o ktere me timto pripravi.

To se u UPC naučili operátorskou mluvu od Vodafone. Když neomezený nemusí znamenat úplně neomezený, tak komplet nemusí být úplně komplet.

A ono vlastně když i internet můžeš mít "HD"... Možná by to na to chtělo už i nějaký upřímný slovník pojmů 🙂

Upraveno uživatelem Michal Pelikán
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...