Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - problém připojením přes HDMI


Návštěvník zozo

Doporučené příspěvky

Návštěvník zozo

Zdravím,

mám Kaon KCF-B3000HCO ( od UPC ) připojený do LCD Samsungu přes HDMI .

Když zapnu Kaon tak při přepnutí na HDMI vstup u LCD se zobrazuje jen info : Vyhledávam signál . a na příjmači preblikává Boot a Init ...

 

jako kdyby se neinicializoval HDMI vystup v Kaonu . Např. musím vypnou TV a zapnou najprv kabel přijmač a pak ručne zvolit HDMI vstup na LCD aby nabehnul obraz.

 

Ma někto obdobný problém ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

To jsem nezaznamenal. Jen pro jistotu: Po zapnutí přijímače je nutné na obraz počkat dobrých 10-13 sekund. Do té doby TV pochopitelně neukazuje nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k

něco podobnéhose užtady řešilo. Mám taky Samsunga a vždy raději první zapnu STB a počkám až se zobrazí název kanálu a pak zapnu TV. Současně mi to hodněkrát blblo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já mám podobnej problém, jenže mě všechno naběhne jak má a pak to občas vypadne a TV vyhodí hlášku o tom že neni signál, přitom STB jede dál a tak musim vypnout buď TV nebo STB aby obraz znovu naběhl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Tiger
Zdravím,

mám Kaon KCF-B3000HCO ( od UPC ) připojený do LCD Samsungu přes HDMI .

Když zapnu Kaon tak při přepnutí na HDMI vstup u LCD se zobrazuje jen info : Vyhledávam signál . a na příjmači preblikává Boot a Init ...

 

jako kdyby se neinicializoval HDMI vystup v Kaonu . Např. musím vypnou TV a zapnou najprv kabel přijmač a pak ručne zvolit HDMI vstup na LCD aby nabehnul obraz.

 

Ma někto obdobný problém ?

Ahoj.

Dnes mi doviezli Kaon KCF-B3000HCO (v Brne) a u mna sa to vobec nepodarilo prepojit s TV. Mam LG 42LG5000. S inym zariadenim (DVD, notebook) problem s pripojenim nemam.

Skusal som vsetky tri HDMI porty ktore mam,ale bezvysledne.Mam to pripojene cez Scart, ale to som si ani nemusel DVD rekorder menit za HD DVD rekorder. :(

Ma niekto podobnu skusenost?

Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci Te strasit, ale jestli se podari zprovoznit HDMI, tak to neni konec problemu. PVR funkce uvedeneho zarizeni se vubec nedaji se znackovym HDD recorderem srovnavat. Zaznam nespolehlivy, soubory se nahodne nici a nejdou prehravat, zadne editacni fce. Po ukonceni nahravani programu - neni pristup asi problem s pristupem k CI karte atd ... ...... doufam, ze v dohledne dobe prijde nejaky update FW, ktery alespon cast zavad odstrani.

 

Omlouvam se, ze jsem neodpovedel na tvuj dotaz, ale videl bych to na reklamaci. U meho Panasonicu (plazma z roku 2007) jde obraz a zvuk pres HDMI bez problemu.

 

 

Zdravím,

mám Kaon KCF-B3000HCO ( od UPC ) připojený do LCD Samsungu přes HDMI .

Když zapnu Kaon tak při přepnutí na HDMI vstup u LCD se zobrazuje jen info : Vyhledávam signál . a na příjmači preblikává Boot a Init ...

 

jako kdyby se neinicializoval HDMI vystup v Kaonu . Např. musím vypnou TV a zapnou najprv kabel přijmač a pak ručne zvolit HDMI vstup na LCD aby nabehnul obraz.

 

Ma někto obdobný problém ?

Ahoj.

Dnes mi doviezli Kaon KCF-B3000HCO (v Brne) a u mna sa to vobec nepodarilo prepojit s TV. Mam LG 42LG5000. S inym zariadenim (DVD, notebook) problem s pripojenim nemam.

Skusal som vsetky tri HDMI porty ktore mam,ale bezvysledne.Mam to pripojene cez Scart, ale to som si ani nemusel DVD rekorder menit za HD DVD rekorder. :(

Ma niekto podobnu skusenost?

Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl problém s HDMI kabelem od Hamy. Zkus jiný. U mě nešel ani u jednoho zařízení, pouze vyjímečně přes něj šel zvuk z PC, ale identifikace AV receiveru byla nějaká divná. Jakoby se měl víc zasunout, ale byl nadoraz. Vypadal dobře včetně zlacených kontaktů, ale nepodařilo se mi ho zprovoznit. Když jsem ho dal několika lidem vyzkoušet, tak někomu fungoval a někomu ne. Při "prozvánění" měl všechny kontakty v pořádku. Naštěstí mi uznali reklamaci, i když jsem měl problémy, že nemám obal (blistr) - asi sem ho neměl při rozbalování rozstříhnout.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron

...Nechci Te strasit, ale ...PVR funkce uvedeneho zarizeni se vubec nedaji se znackovym HDD recorderem srovnavat...

 

No asi to bude tim, ze PVR (to je samostatna sorta pristroju) neni HDD rekorder :lol:

Mozna jsi to nepostrehl, ale definice pro tyto dva pristroje jsou ruzne, od kazdeho se ocekava neco jineho, a kazdy z nich ma jine funkce a zpracovani obrazu.

To znamena, ze KAON (uznavam sam ze nic moc) je PVR, a ne HDD rekorder s PVR funkcemi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Nechci Te strasit, ale ...PVR funkce uvedeneho zarizeni se vubec nedaji se znackovym HDD recorderem srovnavat...

 

No asi to bude tim, ze PVR (to je samostatna sorta pristroju) neni HDD rekorder :lol:

Mozna jsi to nepostrehl, ale definice pro tyto dva pristroje jsou ruzne, od kazdeho se ocekava neco jineho, a kazdy z nich ma jine funkce a zpracovani obrazu.

To znamena, ze KAON (uznavam sam ze nic moc) je PVR, a ne HDD rekorder s PVR funkcemi...

 

Nezlob se na me, ale nemas pravdu. Pokud zarizeni funkce umoznuje(primo se v popisu uvadeji), tak by mely byt funkcni a spolehlive. Fajn, to ze nemuzu editovat z nejakeho duvodu ulozene video jeste preziju, ale ze se neda spolehnou na to jestli se jeste na nahrane porady vubec podivam (mimochodem vcera jsem opet nahraval dva porady najednou a jeden z ulozeny souboru je necitelny) je opravdu problem. Nechtel jsem porovnavat funkce HDD vs STB s PVR, ale jejich spolehlivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...