Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po měsících...
Návštěvník peno

Mám tento settopbox asi od poloviny ledna loňského roku a skoro rok fungoval OK, ale někdy okolo vánoc začal čím dál víc kostičkovat. Přitom signál v televizi, ke které je settopbox připojený, je v pořádku. Ze začátku to šlo vydržet, ale situace se s časem zhoršovala. Ale to nejhorší přišlo teď, když jsem chtěl settopbox zapnout. Kdykoliv se o to snažím, zůstane stát u hlášky na displeji "boot" a ani nezobrazí na televizi logo UPC, jak by při bootování měl. Myslíte, že už je settopbox mrtvý, nebo ho ještě půjde nějak zachránit? Mám v něm nějaké nahrávky, které jsem ještě neviděl a rád bych se na ně podíval, jenže když se settopbox ani nezapne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Tomus: To bohužel taky nepomohlo. Takže jsem zavolal do UPC a zítra to přijdou vyměnit. Docela příjemně mě překvapila rychlost, za což jsem rád, protože tento víkend jsou formule a rád bych viděl tréninky a kvalifikaci na Nova Sport. Jen škoda těch nahrávek, ale s tím už se nedá nic dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Tak už mám settopbox vyměněný. Dostal jsem bohužel ten novější 4003, takže ještě dokoupit rozbočovač, aby mi jely kanály i při vypnutém settopboxu. Nicméně problémy s kostičkováním, které jsem popisoval výše a které byly v posledních dnech opravdu neúnosné, se na novém settopboxu nevyskytují, na něm funguje všechno bez problémů, včetně kanálů z muxů s 256 QAM. To je opravdu možné, že se může v settopboxu něco pokazit tak, že obraz začne kostičkovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám settopbox vyměněný. Dostal jsem bohužel ten novější 4003, takže ještě dokoupit rozbočovač, aby mi jely kanály i při vypnutém settopboxu. Nicméně problémy s kostičkováním, které jsem popisoval výše a které byly v posledních dnech opravdu neúnosné, se na novém settopboxu nevyskytují, na něm funguje všechno bez problémů, včetně kanálů z muxů s 256 QAM. To je opravdu možné, že se může v settopboxu něco pokazit tak, že obraz začne kostičkovat?

Ano může. Je to jen elektronika a ty čínské děti nejsou dokonalé stroje.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jo, tohle se mě stává občas také. Ne pravidelně. A dalo by se říci, že jednou za delší čas.

Hledal jsem možnosti, jak se toho zbavit, ale nikde nic v nastavení STB (ono tam toho moc k nastavení tedy není) sem nenašel. Jestli existuje nějaká fičurínka, tak to nevím - ale asi nic schůdnýho (zákaznického) není.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...