Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Děkuji za odpověď a jak píšeš, zkusím pro jistotu jiné kabely od zásuvky k zařízením a pokud to nepomůže, budu to řešit s UPC.

Pokud ty kabely tahal nekdo od UPC, tak zavolej technika hned.

MImochodem zkus se jeste kouknout do modemu jake ukazuje hodnoty urovne signalu a SNR na adrese http://192.168.1.1 nebo http://192.168.100.1/

kdyztak to celel zkopiruj a hod sem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me asi prave odesel :-( behem prehravani nahraneho poradu 2x vypadl HDMI signal do TV , pak uz jen zrneni a po opetovnem zapnuti uz do HDMI obcas problikne signal a jinak stale zrni ... asi na vymenu co ? Diky a pekny vecer

Zkusi vymenit HDMI kabel a STB cvicne jeste vypnout ze zasuvky.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Česku se v DVB vysílání (S/T/C) používá kódovací tabulka ISO/IEC 6937, což je v podstatě základní ASCI tabulka, rozšířená o doplňující kódy pro znaky s diakritikou. Toto kódování používají všichni vysílatelé (tedy měli by používat, v počátcích DVB-T byly zmatky). Jinak řečeno, vlastní text EPG nezajišťuje poskytovatel vysílání (UPC a další), ale poskytovatel programu, tedy ČT, Nova a další... Proč by provider za drahý peníz měnil kódování?

 

No tohle není pravda, protože poskytovatel programu poskytuje pouze data pro EPG a samotné vysílání EPG zajišťuje provozovatel sítě. Takže UPC si zajišťuje vysílání samo, stejně tak jako ČT na satelitu a DVBT, Radiokomunikace pro MUX2 a MUX3 ....

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Další nová a užitečná informace pro mě, dík. Předpokládám, že UPC samozřejmě a ostatní poskytovatelé rovněž striktně dodržují normu ISO 6937...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
v počátcích DVB-T byly zmatky
, což vím jen z doslechu, jednak jsem nedávno řešil problém s občas chybným zobrazením diakritiky v programu DVBViewer (R&D team nalezl jakousi chybičku v interpretaci kódu, problém přesto přetrvává..). Ještě jednou díky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravim, chtel bych se Vas zeptat, zda-li ma nekdo z Vas zkusenost s kostickovanim obrazu pri prehravani nahraneho programu. Pri beznem sledovani TV jsme tento problem nezaznamenali. Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník J.Š.

Po výměně Kaona KCF B3000HCO za typ KCF B4003HCO tuto závadu při přehrávání nahraných pořadů pozoruji také.

Nového Kaona mám týden; u původního jsem za celé 3 roky tuto závadu nikdy neměl. Ještě to budu testovat a potom asi

reklamace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Foxhill

U mě pro změnu místo kostičkování zase cukání nahraného pořadu. Zvuk je v pořádku, ale obraz je trhaný. Občas pomůže nahrávku vypnout a zkusit pustit znova. Nesetkali jste se s tím někdo ?, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
U mě pro změnu místo kostičkování zase cukání nahraného pořadu. Zvuk je v pořádku, ale obraz je trhaný. Občas pomůže nahrávku vypnout a zkusit pustit znova. Nesetkali jste se s tím někdo ?, díky.

Ano, tohle se mi občas stane, že někdy se obraz trhá a posunuje se vpřed jakýmisi "přískoky". Obvykle opravdu stačí přehrávání vypnout a pustit znova nebo trochu přetočit zpět a už to jede bez problémů.

 

Taky jsem si všiml, že u pořadů nahraných z programu Film Europe HD mi z nějakého podivného důvodu nefunguje přetáčení vpřed ani vzad a nejde nahrávku stopnout. Nahrávku jde pouze pustit a ukončit. Rovněž se taky na při zobrazení příslušné lišty během přehrávání neukazuje přehraný čas nahrávky, je tam stále 0:00, ať je to na začátku, uprostřed nebo na konci filmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...