Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Ještě včera, než jsem odešel na noční šichtu, na KAONu svítila červená ledka a běžel čas (tak to bylo i po mém novém naštelování oblíbených, které jsem prováděl dopoledne). Ráno jsem přišel z noční, a na přístroji svítí červená ledka a čas neběží (displej je "mrtvý"). Zapnul jsem TV a STB - vše normálně najelo (ledka se rozsvítila zeleně). Všiml jsem si, že po přepnutí na jakýkoli kanál, ten rychle naběhne a ještě rychleji zmizí na TV vpravo nahoře číslo kanálu a název (to tam ještě včera, a celou dobu co vlastním KAONa B3000., zůstávalo chvíli viset, i když už kanál byl navolen a běžel).

Po vypnutí TV a přes DO i STB se na KAONu rozsvítila červená ledka, a čas nenaběhl. Co s tím ?? Kdo se v tom zase vrtal ?? Proč to tak najednou je ??

Mám toho staršího KAONa, jehož název je v názvu tohoto vlákna (přístroj, který má zdroj v sobě - není oddělen, jako ty nové STB)

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník J.Š.

Zkuste na chvíli vypnout přístroj ze sítě vypínačem na zadním panelu přístroje.

Mě to při občasném nestandardním chování přístroje pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už ty hodiny šlapou. Musel jsem najet do nastavení STB, kde jsem to sice JÁ nevypínal (také hodiny šlapaly celý včerejšek), ale bylo to tam vyplé. (zřejmě po síti si někdo hrál - samo od sebe se to samozřejmě nepřepne ze "zap" na "vyp"). Takže zapnuto - již OK

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta televize nejde od 12:00 hodin.

Tak jsem napsal stížnost do kontaktního formuláře - jsem zvědav, jak a kdy odpoví (nedělám si ale žádné iluze)

Nejdříve jsem si chtěl na této stránce "výpadky služeb" ( http://web.upc.cz/vypadky/ ) zjistit, co se děje. Jenže ..... ve vybrané lokalitě je i Jirkov, což jsem tam uvedl, část města po dvojím kliknutí opět Jirkov, ulice se pak objevila. No a tam se mi objevilo:

Nahlášeno od: 14.02.2013 08:00

Došlo ke změně programových pozic jednotlivých programů. Podrobný přehled všech programů digitální kabelové televize naleznete na http://www.upc.cz/pdf/Frekvencni_prehle ... evizee.pdf

Jenže dneska je 17.2.2013., a už v pátek bylo přesunuto a už v ten pátek (tedy 15.2.2013) jsem si to přestěhovával do oblíbených. Včera a dnes dopoledne TV šlapala. Takže i tato služba nefunguje.

U UPC asi funguje pouze výběrčí peněz.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže TV po hodině a půl trvajícím (zatím neidentifikovaném) výpadku opět běží. Počítám, že v úterý mě přijde po emailu odpověď na můj formulář, že už je to v pořádku a že se stala technická závada. Na tu se svede všechno - chudáka

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník jam

Po několikaletém víceméně bezproblémovém používání KAonu, překvapil dnes Kaon touto závadou: Nelze sledovat jiný MUX než ten, na kterém běží aktuální nahrávání. První, co mě napadlo, že je plný disk a kvůli timeshiftu mě nepustí jinam, ale místa je víc jak 100GB. Je možné, že by odešel jeden tuner a Kaon to nijak neavizoval? Může to nějak souviset s přeskupením kanálů? Ale v seznamu vidím všechny, čili aktualizace pozic proběhla. Nemáte někdo s tím zkušenost?

 

Ještě později zkusím tovární nastavení, nakonec s krvácejícím srdcem formát HDD, ale mám tam filmy, o které bych nerad přišel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...