Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

To vůbec není o tom, jestli jsou zařízení od jednoho výrobce, ale o tom, jestli podporují standard CEC. TV od Sony a DVD od Philipsu spolu klidně komunikovat můžou, pokud to obě tato zařízení umějí. V popisu přístrojů hledejte názvy jako AnyNet+, VIERA Link, Ce-Link, EasyLink, EZ-Sync, Bravia Sync apod., což jsou všechno obchodní názvy pro CEC.

 

Koukám celkem optimista 8)

 

AnyNet od Samsungu a Bravia Sync od Sony spolu fungují celkem dobře, osobně odzkoušeno ...

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je potvrzeno, že nové modely Kaonu s externím napaječem nemají problémy s vypadáváním obrazu na HDMI? ... už mě nabaví několikrát za film chodit vytahovat a zastrkovat HDMI do toho korejskýho šmejdu a chci to aktivně řešit s UPC

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dr_x
To vůbec není o tom, jestli jsou zařízení od jednoho výrobce, ale o tom, jestli podporují standard CEC. TV od Sony a DVD od Philipsu spolu klidně komunikovat můžou, pokud to obě tato zařízení umějí. V popisu přístrojů hledejte názvy jako AnyNet+, VIERA Link, Ce-Link, EasyLink, EZ-Sync, Bravia Sync apod., což jsou všechno obchodní názvy pro CEC.

 

Koukám celkem optimista 8)

 

AnyNet od Samsungu a Bravia Sync od Sony spolu fungují celkem dobře, osobně odzkoušeno ...

 

Jasně že jo, CEC je celkem rozšířený sandard, stejně jako AV.link protokol, který používá. Je součástí definice HDMI, i když není povinně implementován, většina výrobců ho u nových přístrojů používá. S optimismem to nemá nic společného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník svedral
je potvrzeno, že nové modely Kaonu s externím napaječem nemají problémy s vypadáváním obrazu na HDMI? ... už mě nabaví několikrát za film chodit vytahovat a zastrkovat HDMI do toho korejskýho šmejdu a chci to aktivně řešit s UPC

 

Nedělej si žádné iluze,I u tohoto nového modelu se tento problém vyskytuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

Ja mam novy model tedy jenom tyden , ale zatim zadny problem - akorat ma mensi citlivost na signal - signal ukazuje 70% a stary handan 7000 mel 96 %

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

tak uz se me to take stalo a vicekrat - to je zajimave -tyden bezi bez chyby a najednou sup a na tv nic neni - tak jsem to vypl znova zapl a normalne to nabehne - zkousel jsem i vytahnou kabel hdmi a znovu zapojit a pak to taky nabehne-

jestli to bude delat porad tak pisu do upc aby to resili - vic jak 3 roky jsem pouzival handan 7000 hd na stejnem hdmi kabelu a nebyl zadny problem a ted po tydnu tenhle novy kaon takhle blbne - bud to odstrani nebo me vrati stary handan 7000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zozo

Mne odešel úplně KFC B3000HCO , zavolal jsem do UPC ... privezl jiný ( ale ten byl asi po někum ) tam ne vypadávalo HDMI tak že se na to nedalo koukat ...

zavolal jsem znovu a chctel jsem nový ...

vymenili za "nový" a od te doby bez problwmu ..

jsou to ludry na tom UPC... skoušejí co človek vydrží ...

 

To začali .. že mám blbé kabely :) .. pak jak došel technik s tým novým a vypadlo mu to x krát taky tak bolo po ptákach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...