Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

No vždyť dva programy nahráváte :D

 

Přijímač obsahuje dva tunery - tím pádem mohu:

1/ nahrávat 1 program a sledovat co chci

2/ nahrávat 2 programy a sledovat další program - ovšem jen z těch MUXů, na kterých jsou ty nahrávané dva programy

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo

Přesně tak jak píše Standa....jinak "nový model" KCF- B4003HCO má v sobě nahraný poslední FW 04 a při přetáčení nahraného pořadu se stejně zastaví vždy o kus dál. Není to tak strašné jako u slovenského FW, ale je to stále nepříjemné. Jinak funguje v rámci možností.....tedy jako předcházející model se známými nedostatky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník BlackHawkCZ

Moc Vám děkuji za odpoveď, ale nějak jsem to nepochopil :-D

 

Já nahrávám dva programy současně, ALE zablokuje se mi nabídka 90% programů, které mám. Tzn., že nahrávám třeba na ČT 1 a ČT 2, ale funguje na dívání pouze NOVA, HBO a PRIMA a zbytk je blokovaný.....

 

tohle trochu nechápu....

 

Když nahrávám jeden program, tak mám k dispozici celou nabídku....

 

:D Díky za vysvětlenní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer
Moc Vám děkuji za odpoveď, ale nějak jsem to nepochopil :-D

 

Já nahrávám dva programy současně, ALE zablokuje se mi nabídka 90% programů, které mám. Tzn., že nahrávám třeba na ČT 1 a ČT 2, ale funguje na dívání pouze NOVA, HBO a PRIMA a zbytk je blokovaný.....

 

tohle trochu nechápu....

 

Když nahrávám jeden program, tak mám k dispozici celou nabídku....

 

:D Díky za vysvětlenní

Myslím, že to bylo řečeno jasně: když se nahrávají 2 programy (ze dvou různých MUXů) a ještě chceš sledovat další program, je to možné, ale dostupné jsou jen kanály z těch MUXů, z kterých jsou ty 2 nahrávané programy.

 

Příklad:

Nahráváš Nova (mux #1) a HBO (mux #2). V tu chvíli jsou k dispozici pro sledování jen kanály z muxu #1 a #2. Takže třeba Prima (která je taky na Muxu #1) anebo HBO2 (který je na Muxu #2). Ale už ne Markíza, která je třeba na Muxu #3 nebo #4 atp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník BlackHawkCZ

Aha...už to chápu. Nebylo mi jasné, co je to ten MUX.

 

Tak v tomhle je ale DVR mnohem lepší, když jsem mohl nahrávat až 4 programy naráz....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Aha...už to chápu. Nebylo mi jasné, co je to ten MUX.

 

Tak v tomhle je ale DVR mnohem lepší, když jsem mohl nahrávat až 4 programy naráz....

Ano, mohl jsi nahrávat až 4 programy, ale taky pouze ze dvou muxů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zozo

Jak jsem psal ... po výměne mne vypadávalo HDMI .. po telefonatech a rady od operátora abych provedl reset přístroje a ty obecné rady jsem trval na výměne přístroje. . Technik přijel cca za týden...

Ptal se pri jakých programech to vypadávalo...podle toho co jsem zistil to byly hlavne HD programi /tam se na to nekdy nedalo dívat/ ... a pak i občas normální , i při přehrávaní nahraného pořadu...

prověil kabely, rozvodní skřín UPC v baráku a "že to je přístroji" .. vypadlo mu to taky ja laboroval...Tak výměnil Kaon KCF-B3000 , za nový přístroj.

Zatím mne HDMI nevypadlo ...

Tak uvidíme... každopádne UPC to chce otravovat a otravovat...

 

chybý pořádná konkurence aby se spamatovali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...