Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Johny321

Taky mám od včerejška Kaon vyměněnej - vypadával signál na HDMI. Dostal jsem "novej" repas. Tak doufám, že budu mít tentokrát štěstí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tiger

Ja mám nefunkčné HDMI od začiatku. Celý čas fungujem na scart. Tvrdili my že je to firmware, potom že je to vadná séria kaonov. Vymenili my ho a problém pretrváva. Keď ho zapnem na HDMI, tak sa objaví logo, potom zmizne a naskočí zvuk a modrá obrazovka. Skúšal som iný hdmi port v televízií, vymeniť kábel, upgradovať firmware v televízií (aj keď z inými zariadeniami nemám problém)

Pred 2 dňami som im napísal, že ak to nezačnú okamžite riešiť, tak odchádzam k Netboxu. Majú internet 30/15+TV a za rovnakú cenu čo mám dostanem i videorekordér. (uzávam, programov je v tom menej, ale aj tak sa dívam len na pár) Dnes sa my ozvali a 24.5. príde technik. Už som rozhodnutý že ak to nespraví, tak UPC ruším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník svedral

Také jsem měl problémy s KAON-B3000.Občas nenahrál naprogramované programy.Zatelefonoval jsem do UPC a požádal o výměnu přístroje.Rovnou jsem ale důrazně odmítl repasovaný přístroj.Přijel technik a přivezl nový,nerozbalený model KAON KCF- B4003HCO.Je o něco menší a má externí zdroj 12 voltů.Také se trochu liší přední panel.Zatím pracuje naprosto spolehlivě.Ovládání stejné firmware 11.11.00.04.Kapacita disku 320 Gb.Ještě jeden postřeh. B 3000covka je šíleně tupá na vstupní signál tenhle nový je mnohem citlivější a tudíž žádné výpadky signálu.Také jsem se ptal technika co dělají s přístroji které mění.Pravil že se letmo přezkouší, 10 dní musí zůstat na provozovně a potom šup k dalšímu zákazníkovi mnohdy i stím na co si stěžoval předchozí zákazník. To je pecka co !!! Takže lidé nenechte ze sebe dělat blbce, pořádně se ozvěte a požadujte od UPC maximum. Otravovat,otravovat a nenechat se odbít nějakejma kecama jako třeba zkuste tovární nastavení a podobně.Požadovat výměnu za nový a hotovo.Držím palce. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník svedral
Ten zmiňovaný KAON KCF- B4003HCO se nějak liší ve funkčnostech oproti KCF-B3000? Tunery, vstupy/výstupy, rozlišení?

 

Vše je stejné jako u KAON B3000 akorát je citlivější a má trochu jiný přední panel a má externí zdroj.Menu a ovládání také stejné.Vstupy a výstupy také stejné.Dálkový ovladač také stejný.Jo a není to tak velká krabice jako B3000.Rozlišení stejné. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo

Také jsem v pátek dostal za porouchaný KCF-B3000 nový model KCF- B4003HCO. Jak už tu bylo napsáno je o něco menší, má jiný vzhled, samostatný zdroj a jinak je všechno úplně stejné s předchozím modelem. Jo a spotřeba by měla být v klidovém řežimu o něco meší. Zatím běží, tak uvidíme, co bude dál :arrow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník svedral
Jeste jeden rozdil - KAON KCF- B4003HCO ve stand-by rezimu nepropousti signal na antenim vystupu z STB.

 

Tento nedostatek jsem vyřešíl rozbočovačem u anteního vstupu Kaonu a je to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník BlackHawkCZ

Dobrý den,

 

mohl bych mít prosbu o radu ohledně nahrávání na tento tym set-top-boxu? Mám asi 3 dny Kaon KCF-B40003 HCO a když nahrávám DVA programy najednou, tak se mi z ničeho nic zablokuje 90% ostatních programů, takže je nemohu sledovat.

 

Přitom jsem myslel, že UPC prezentuje, že lze nahrávat 2 programy najednou.

 

Moc Vám děkuji za radu.

 

LP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...