Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

To může být za určitých okolností ok, Kaon má jen dva tunery, takže pokud jsou ty nahrávané programy v různých muxech, tak už není možnost naladit další program z jiného muxu. Programy v rámci těch dvou nahrávaných muxů přepínat jde.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až podezřele často se mi Kaon s aktuální verzí fw po zapnutí dostane do stavu, kdy hlásí "Není signál". Stačí vypnout/zapnout, a signál je.

U mě to samé, za poslední týden 2x.

Ten Kaon používají i ve Finsku, a odmítám věřit tomu, že finové to mlčky snášejí. Zřejmě to tam bude fungovat jinak. Proč ne tady?

Kde může být zakopaný pes?

U odborně vzdělaných programátorů zaměstnaných pro UPC. Evidentně se moc nepředřou. V již zmíněném Finsku by už skončili oprávněně na dlažbě.

 

Já to samozřejmě nezměním (nikdo z nás uživatelů), tak se nehodlám nijak rozčilovat. Ovšem uvažuji o satelitu (ne od UPC), protože když něco nejde normálně, je potřeba odejít ke konkurenci. Už dávno jsem přišel na to, že uživatel je tu pouze od toho, aby cvakal peníze., ale už ne od toho, aby mohl dávat požadavky a aby se tím firma zabývala. Tady opravdu není pak jiná možnost, než se s takovou firmou rozloučit. Já se fakt necítím na to, být pokusným králíkem. Už na to nemám věk

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U odborně vzdělaných programátorů zaměstnaných pro UPC. Evidentně se moc nepředřou. V již zmíněném Finsku by už skončili oprávněně na dlažbě.

 

Já to samozřejmě nezměním (nikdo z nás uživatelů), tak se nehodlám nijak rozčilovat. Ovšem uvažuji o satelitu (ne od UPC), protože když něco nejde normálně, je potřeba odejít ke konkurenci. Už dávno jsem přišel na to, že uživatel je tu pouze od toho, aby cvakal peníze., ale už ne od toho, aby mohl dávat požadavky a aby se tím firma zabývala. Tady opravdu není pak jiná možnost, než se s takovou firmou rozloučit. Já se fakt necítím na to, být pokusným králíkem. Už na to nemám věk

Jenomže UPC nemá programátory co by dělali FW :wink: to bude asi kámen úrazu.To by asi poté klidně spojily síly se SR např. ne?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U odborně vzdělaných programátorů zaměstnaných pro UPC. Evidentně se moc nepředřou. V již zmíněném Finsku by už skončili oprávněně na dlažbě.

 

Já to samozřejmě nezměním (nikdo z nás uživatelů), tak se nehodlám nijak rozčilovat. Ovšem uvažuji o satelitu (ne od UPC), protože když něco nejde normálně, je potřeba odejít ke konkurenci. Už dávno jsem přišel na to, že uživatel je tu pouze od toho, aby cvakal peníze., ale už ne od toho, aby mohl dávat požadavky a aby se tím firma zabývala. Tady opravdu není pak jiná možnost, než se s takovou firmou rozloučit. Já se fakt necítím na to, být pokusným králíkem. Už na to nemám věk

Jenomže UPC nemá programátory co by dělali FW :wink: to bude asi kámen úrazu.To by asi poté klidně spojily síly se SR např. ne?

Jde o podstatu věci. Ve Finsku ten KAON používají také. A tam nemají problém. U nás ten problém je. PROČ??

Je v podstatě jedno, která "složka" u UPC to má na starosti. Ale jestliže to v tom Finsku (a i jinde) funguje ke spokojenosti zákazníků, tak to musí fungovat i u nás. Ale u nás tomu tak není. PROČ tomu tak u nás není? Někde je někdo líný, nebo neschopný, nebo já nevím.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže změna času a Kaon zase mimo, všechno nahrává o hodinu později (jak ručně zadané nahrávání, tak z EPG).

 

Proč nás tady UPC krmí šrotem, co nezvládá něco, co se každý rok stane dvakrát a rozhodně to není žádná česká specialita?

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže změna času a Kaon zase mimo, všechno nahrává o hodinu později (jak ručně zadané nahrávání, tak z EPG).

 

Proč nás tady UPC krmí šrotem, co nezvládá něco, co se každý rok stane dvakrát a rozhodně to není žádná česká specialita?

Že by to bylo tím že Korea odkud přístroj pochází nepoužívá letní čas? :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník svedral
Takže změna času a Kaon zase mimo, všechno nahrává o hodinu později (jak ručně zadané nahrávání, tak z EPG).

 

Proč nás tady UPC krmí šrotem, co nezvládá něco, co se každý rok stane dvakrát a rozhodně to není žádná česká specialita?

 

Já jsem ráno na vypnutém Kaonu měl ještě starý čas ale po zapnutí se okamžitě sám nastavil na letní čas.Takže vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by to bylo tím že Korea odkud přístroj pochází nepoužívá letní čas? :)

 

A co jako? Tady se to prodává, tady letní čas je. Nějaká Korea v tomhle případě není relevantní.

 

Naši diakritiku Korea taky nemá a přesto ji Kaon částečně umí a po dalších 120 upgradech ji možná bude umět všude.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ráno na vypnutém Kaonu měl ještě starý čas ale po zapnutí se okamžitě sám nastavil na letní čas.Takže vše OK.

 

Pokud budeme užívat Kaon jako hodiny, tak pak to ok je - dokonce mám pocit, že ten můj ukazoval správný čas i ve vypnutém stavu. Ale protože je to PVR a jeho hlavním účelem je nahrávání, tak je poněkud trapné, že jsem musel všechny naprogramované záznamy ručně přepsat o hodinu dopředu.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...