Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník svedral
Tak jako vlašťovka je v Praze a okolí puštěna dříve představená verze FW pro Kaon pro OTA upgrade

 

U mě zase nedostatky.Špatné názvy v časovači a nepoužitelné opakované nahrávání.Jednou nahraje pak přeskočí datum třeba o tři dny a tim pádem další den nenahraje.Plusy: Správné názvy nahraných programů, posuvník sám mizí, dotaz před mazáním nahraného programu.[/b]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kuko61
Mám dotaz. Umí ten slovenský firmware také docílit toho, že po nastavení programů tak, jak já chci, mi toto nastavení zůstane i po "zásahu" z UPC (přidání nového programu apod.)? Děkuji

Odkedy som nahraval novy firmware, UPC ziadny program nepridavalo, ale menil sa nazov MotorsTV na Rezerva (Motors TV vyradili z ponuky) - mal som ho aj vo Favorites a poradie programov sa mi nezmenilo. Niekde som tu cital, ze bol problem aj pri premenovani programu. Ked nejaky program pridaju, dam vediet, co to urobi so zoznamom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník svedral
Tak jako vlašťovka je v Praze a okolí puštěna dříve představená verze FW pro Kaon pro OTA upgrade

 

U mě zase nedostatky.Špatné názvy v časovači a nepoužitelné opakované nahrávání.Jednou nahraje pak přeskočí datum třeba o tři dny a tim pádem další den nenahraje.Plusy: Správné názvy nahraných programů, posuvník sám mizí, dotaz před mazáním nahraného programu.[/b]

 

Žádné další zkušenosti - čekal bych větší ohlas na plusy a mínusy ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Tak jsem se konečně odhodlal a aktualizoval FW (slovenský stažený z UPC SK) a zaznamenal jsem minimálně 2 zlepšení alespoň v tom, že při zobrazení menu je možno stále sledovat obraz i zvuk a nastavená nahrávání lze editovat. V původním FW šlo pouze smazat celý seznam najednou. Zdá se slováci jsou před námi ve vývoji FW.

FW jsem aktualizoval z USB Flashky v předním slotu. Musí ale být naformátován na FAT 32, flashku formátovanou na NTFS přistroj vůbec nevidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Podle mě šlo a stále jde i v původním českém fw nastavená nahrávání jednotlivě editovat a to jak při přístupu z Menu, tak i z EPG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz. Umí ten slovenský firmware také docílit toho, že po nastavení programů tak, jak já chci, mi toto nastavení zůstane i po "zásahu" z UPC (přidání nového programu apod.)? Děkuji

Odkedy som nahraval novy firmware, UPC ziadny program nepridavalo, ale menil sa nazov MotorsTV na Rezerva (Motors TV vyradili z ponuky) - mal som ho aj vo Favorites a poradie programov sa mi nezmenilo. Niekde som tu cital, ze bol problem aj pri premenovani programu. Ked nejaky program pridaju, dam vediet, co to urobi so zoznamom...

Díky za info. Dej pak vědět, až bude u vás nějaká změna v programech.

Zítra má u nás přibýt nějaký nový program, takže už teď je mi jasné, že co jsem si před pár dny pracně nastavil, bude zase v loji a můžu začít vše dělat znova. ..... bože, to je tak frustrující .......

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník webik73

Hmmm tak vse je bohuzel pri starem... dnes se aktualizovalo kvuli "Prima love" a dopadlo to jako vzdy... Oblibene programy se rozhazeli... pouzivam slovenskej firmware.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pafka_024

to: webik73

Tak to je nepotesujici. Predpokladam, ze mas posledni fw od UPC.

Znamena to, ze az si dnes zapnu TV, budu muset vse znovu radit. To je fakt super...

 

Asi to vyresim tak, ze zkusim nejdrive aktualizaci na slovensky fw, pokud se provede drive nez samotna aktualizace kanalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to: webik73

Tak to je nepotesujici. Predpokladam, ze mas posledni fw od UPC.

Znamena to, ze az si dnes zapnu TV, budu muset vse znovu radit. To je fakt super...

 

Asi to vyresim tak, ze zkusim nejdrive aktualizaci na slovensky fw, pokud se provede drive nez samotna aktualizace kanalu.

Psal že používá slovenský FW :wink: Zkus tam mít český nejnovější FW :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...