Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník J.Š.

Provedl jsem aktualizaci FW přes 16GB flashku (ze 124 MB flashky se soubor nenačetl) na verzi 11.11.00.04 ze souboru uvedenáho zde Tomusem dne 30.12. , předním USB vstupem. Zatím jsem zjistil tyto změny:

České znaky v seznamu nahraných pořadů jsou již v pořádku , v seznamu časovače nahrávání ne. LIšta posuvu nahrávky již automaticky mizí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

U mě aktualizace přes USB taky naprosto v pořádku. Z těch změn, kromě diakritiky v seznamu nahraných pořadů, taky docela dost vítám i to, že se ještě při mazání pro jistotu zeptá, že chci opravdu nahrávku smazat. Vždycky jsem trnul, že se někdy ukliknu a smáznu něco, co jsem nechtěl. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Prosím mám dotaz:

Při mazání nahraného filmu se kousnul Kaon a neukázal úspěšné dokončení smazání. Po cca 5 minutách a stlačení tlačítka EXIT na dálce nahlásil "úspěšné dokončení" jenže v seznamu adresářů jeden celý adresář zmizel. Celkový objem dat na disku se ale nezměnil. Kdyby ten adresář byl skutečně smazaný, muselo by vidět volné místo na disku.

Vím jistě, že jsem mazání zadal správně. Neporadí někdo, jak ztracený adresář na disku najít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tiger
Skúsil som 3 flash disky a nič. No, s týmto zariadeným ma už nič neprekvapí. Všetko je ako lotéria.

Tak susedov Kingston zabral.Bohužiaľ som taje dúfal že opravia ovaladače HDMI a žeby mi už mohol fungovať.Ani náhodou.A to mi pred 3 mesiacmi na podpore UPC tvrdili, že o probléme vedia a do 3 týždňov vyjde fw, ktorí to vyrieši.Hmm.

Začínam vážne uvažovať o Netboxu, snáď tá ich krabica funguje lepšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tiger
Je nejaky rozdil ve slovenskem/ceskem fw?

Myslím že je.Niekto tu písal že je vo verzii 2 a majú priehľadné menu.Takže asi je iný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych ze nezalezi na typu pouziteho flash disku pri updatu FW,

FW uz jsem updatoval vicekrat, stalo se me, ze s jednou flashkou to nekolikrat bezproblemu fungovalo a nejednou z niceho nic Kaon jeji obsah nevidel ackoliv jsem na ni nic nemenil, po znovu zasunuti do STB a stistku tlacitka OK to najednou zase zacalo fungovat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...