Přejít na obsah

Modem Compal CH7465LG


kotasek

Doporučené příspěvky

Návštěvník milosh

Díky, jsem rád, že někdo chápe to, kolik jsem si s článkem dal práci a protože i já jsem na fóru zde hledal informace o tomto modemu, když už jej mám, rád se podělím o pár údajů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jiros

Zdravím měl bych dotaz mám internet 200 a chtěl bych přejít na rychlost 500 mám Settobox Horizon Mediabox na všechny služby a zajímá mě jestli při přechodu na výši rychlost budu muset Settobox měnit nebo umí ten Settobox rychlost 500+ děkuji 

Upraveno uživatelem jiros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník jan

Dobrý den.

Dnes jsem obdržel modem Compal7465LG-LC. Při připojení problikla na něm íkona telefonu a wifi. Ale pak vše zmizelo a svítí jenom, že je zapnutý. Všechny funkce mi fungují - wifi, telefon. Je to tak tedy správně?

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

@jan Zdravím Jane, ano to je standardní chování. Ikony telefonu a Wi-Fi se rozsvítí při zapnutí modemu zeleně, červeně pak při výpadku. Standardně ale ikony nesvítí :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Pedros97

Dobry den dnes nam upc instalovalo sluzbu internet 500 a modem UPC COMPAL CH7465LG.

Modem sem prepnul do modu modem bridge protoze pouzivam vlastni router,ale nedostanu se z internetu do sveho routru.

Na routu mi bezi vpn a nemuzu se nijak do nej dostat.

Po resetu v modu ruoter to jde klasicky 192.168.0.1

A v tom bridge mam na svem routru  wan ip 213.220.203.243 coz by mela byt verejna ip a gateway 213.220.203.1 internet funguje,ale z venku se do nej nedostanu.

Dekuji za radu

Upraveno uživatelem Pedros97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pedros97
18 minutes ago, kayman napsal:

Asi ti zapli IPv6 takže zvonka sa domov dostaneš len cez IPv6.. skús ich poprosiť aby ti dali na IPv6 výnimku a nechali ti IPv4.

No dik zajtra tam zavolam tiez ma to napadlo.

Mam tam openwrt ale bez IPv6 mohol by som to prekompilovat ale nechce sa mi hrat znova z tym openvpn bol to porod to nastavit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak by bol na DS-Lite (IPv6), tak nedokaze Compal prepnut do bridge modu (pretoze pri DS-Lite tu volbu v menu nema)! Podla vsetkeho je stale na IPv4, ked mu na WAN porte vlastneho routera pridelilo verejnu IPv4 adresu. Nebude chyba v nastaveni irewallu v openwrt a pravidiel pre vpn server?

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pedros97

Lenze ja sa nedostanem ani do routru.Ked do wanu pripojim O2 tak v pohode takze firewallom to nebude.

Volbu bridge tam mam na Compale a mam ju zapnutu.

Nejak som to este nestudoval myslim ze tych statickych adries tam je pri tom tarife viac podla mac adresy jak som vrazil kabel rovno do notasu bola to nejaka z rosahu 78 alebo 79 v routru 213. co je docela divne.

Ani z lokalnej siete sa cez tu pridelenu adresu na wane nedostanem do routeru

Z lokalnej lan tam vyskoci Forbidden Reject request from RFC1918 IP to public server adress jak sa prihlasujem na tu adresu na wane co dostane router z vonku vuobec nic.

Ping ok jak z lan tak z vonku

Upraveno uživatelem Pedros97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...