Přejít na obsah

Modem Compal CH7465LG


kotasek

Doporučené příspěvky

Jaké jsou prosím reálné nejvyšší přenosové rychlosti přes wi-fi? (předpokládám na a/c 5Ghz...)

Já ve speedtestu přes Brno 220M (Wifi,5GHz)

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • Ostrava-Poruba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Mám nově tento modem a mám dva velké problémy. Nejde mi přenastavit heslo admina. Když do pole staré heslo napíšu "admin", tedy heslo, kterým se přihlašuju, do nového hesla něco nového a dám uložit, tak mi to napíše, že staré heslo není správné.

 

Druhá věc je ta, že automaticky vytváří pravidla pro port forwarding a dávají se mi tam pravidla, která nechci.

 

Také rychlost modemu není žádný zázrak, píše mi to 80Mbps a mám mít 150Mbps.

 

Navíc se mi často odpojuje mobil s Androidem.

 

Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redbull1711

Zdravim ...

Prihlasujete sa pomocou mena a heslo co vam dalo UPC ?

Ta rychlost co mate nameranu je cez kabel ci wifi ?

A co kontrolky svietia vam vsetky na modeme? ci len kontrolka napajania.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hkstaripraha
Mají to napsáno i na stránkách, pokud si pronajmete - dostanete ED3, pokud si ho koupíte, dostanete Compal

http://www.upc.cz/internet/modemy/

Po 5letech mi odešel pronajatý Cisco3925 a vyměnili mi ho za CompalCH7465LG-LC, při novém tarifu 200+ jsem dosahoval max.160MB/s a teď v pohodě 200MB/s. Technik tvrdil, že nově dávají jen tento typ modemu. Při změně hesla trocha problémy(nutno zadat jako heslo-admin), ale podařilo se a na modemu svítí(výrazně) jen kontrolka napájení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník
Dobrý den,

 

Asi před měsícem jsem UPC požádal jestli by mi nevyměnili stávající modem za něco co umí 802.11ac, abych plně využil 240mbit co od nich mám. Funguje výborně, skutečně z něj dostanu 240mbit, silný signál -40db přes 2fyzické překážky, ale asi jen prvních 10minut po připojení k wifi. Pak z nějakého důvodu zpomaluje až na hodnoty 0.5mbit/s a latence se zvedá k nebesům. Když ho restartuju nebo prohodím kanál, tak zase chvíli jede tak jak má.

 

Testovány všechny představitelné scénáře jak na 2.4GHz, tak 5GHz s různými síťovkami, vzdálenostmi, kanály apod. Rušení není žádné. Řeším to teď tak, že mám do něj píchlý starý TPLINK, který sice neumí AC, ale alespoň funguje.

 

+hezký design

+silný signál

+5Ghz/2.4GHz najednou

 

-omalovánkový interface s omezeným nastavením

-----je to krám, na kterém je wifi nepoužitelná

 

TLDR;

zatím bych se do něj moc nehrnul, uvidíme co na to UPC a ostatní testeři

 

No ja mam presne ten isty problem. Po nejakom case strata prenosovej rychlosti. Pada to na 2Mbit/s a to fachcim na ac. Neustale treba restartovat aby som mohol streamovat hd content. Rozmyslam ze pojdem do ASUS RT-AC68 a tento dam do modem mode. :) Nic moc to neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...