Přejít na obsah

Modem Compal CH7465LG


kotasek

Doporučené příspěvky

Návštěvník 1grdecoca

A jaky by to mohl byt problem, kdyz jeste hodinu predtim, nez jsem to zapojil, mi na tech samych kabelech, co ted zkousim, jel ten Technicolor?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 1grdecoca

Tak jak mi to neslo u me doma, tak jsem ten Compal vzal (i s tim kabelem, se kterym to neslo u me), pichnul jsem to zpatky u cloveka, odkud jsem to puvodne vzal a do par minut se chytil, 24 download kanalu, 6 upload. Tak to zkusim takhle jeste jednou vzit k sobe a pak to vzdavam, pripadne zkusim cinknout na technickou podporu. Jedine ze by to fakt byli schopni nejak limitovat, anebo je problem u me v krabci, ktery se ale z nejakeho zahadneho duvodu projevuje jen s Compalem a na Technicoloru ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 1grdecoca

Nevim, co se skryva za tim 'prirazen'. Nicmene jsem ten pokus s Compalem vzdal, zapojil zpatky Technicilor a ani ten uz nejede, stejne symptomy. Cili problem asi opravdu bude nekde jinde u me, i kdyz to nedava zadny smysl, protoze vcera jel.

Kazdopadne v tomto vlaknu uz to dal resit nebudu. Diky 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, hpfunny napsal:

Možná ještě hloupější otázka, ale je ten modem u UPC přiřazen k vašim službám? Připadá mi, že asi ne, když stále "funguje" jinde a doma je stále funkční Technicolor.

Tohle by na funkci neměl mít žádný vliv, je celkem jedno kde je ten modem zapojený.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 3 hodinami, 1grdecoca napsal:

Kazdopadne v tomto vlaknu uz to dal resit nebudu.

Skoda, konecne misto reseni samych ptakovin zase jednou celkem zajimavy problem...
No, aspon kdyztak dej vedet vysledek, pokud k nejakemu dojdes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...