Přejít na obsah

Modem Compal CH7465LG


kotasek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Dnes jsem objevil že, tipuju, někdy ve druhé dekádě září, došlo k aktualizaci firmwaru Compal CH7465LG, Co se změnilo netuším...

Software version:     CH7465LG-NCIP-6.12.18.24-5p4-NOSH    (old)
                                        CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p6-NOSH    (new)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Dík za info, zjevně se vloudila chybička při některé z editací mého interního záznamu. Omlouvám se všem, koho jsem zmátl a připravil o čas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 1grdecoca

Jak dlouho muze trvat uvodni iniciace? Vymenil jsem na test (viz toto vlakno) Technicolor za uz uzivany Compal. Hodil jsem ho do tovarniho, ale ne a ne naskocit, uz to bude pres 30 minut, kdy sviti vrchni kontrolka wifi a blikaji kontrolky 'sipky' (internet) a spodni 'carka' (napajeni). V nastaveni routeru v prehledu o stavu modemu je u bezdratu 'zapnuto', u internetu 'Ladeni US'. Je to normalni, mam cekat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 1grdecoca

Pozn.: iPv4 pridelena na laptopu. Ve stavu site kanal downstream potvrzeny, upstream neuspesny, stav aktivovanych sluzeb 'Ladeni US'.

(Nejdou mi editovat prispevky, nevim proc)

Pozn.: iPv4 pridelena na laptopu. Ve stavu site kanal downstream potvrzeny, upstream neuspesny, stav aktivovanych sluzeb 'Ladeni US'.

EDIT:

@tomus byl jsi o par vterin rychlejsi, je to ten problem s upstreamem 🙂

Upraveno uživatelem 1grdecoca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 1grdecoca

Tak jsem vyzkousel 3 ruzne kabely, z toho dva z nich normalne fungovaly s Technicolorem (treti jsem nepouzival vubec) a porad stejny problem - nechyta upstream kanaly. Napady? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...