Přejít na obsah

Modem Compal CH7465LG


kotasek

Doporučené příspěvky

Návštěvník shrap

Jde nejak zrusit omezeni na slozitost hesla pro wifi? Chce to po me jedno velky, jedno maly pismeno a cislo. Mam doma spoustu zarizeni, ktery byly pripojeny na starej router a chtel jsem prejit na novej, ale nechci vsude menit hesla (jedna se i o maly krabicky typu arduino, kde bych je kvuli zmene hesla musel preflashovat). Mate s tim nekdo zkusenost? Jestli je to treba jenom omezeni v javascriptu pri zadavani, tak to by mohlo jit obejit (zatim jsem na to ale neprisel). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Prepni ten UPC kram do rezimu bridge a pouzij nejaky svuj normalni router, nad kterym budes mit kontrolu TY a ne nejakej jouda kdoviodkud.
A je po problemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník shrap

Ano, dekuju za nazor. Nekdo, kdo by se odvazil odpovedet misto vnucovani vlastnich mouder (kterejch je bohuzel plnej internet)? Tenhle router mi na wifi da bez problemu 100mbit, starej (mikrotik) dal max. 40, bezne kolem 20 ... jinak bych samozrejme nahodil rezim bridge a frcim prakticky beze zmeny ... bohuzel jsem s puvodni konfiguraci nebyl spokojenej 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

A ona by ti ruka upadla, kdybys tohle napsal hned poprve? 😉
Ono se ocekava, ze se bavime o nejakem normalnim a soucasnem routeru, ne vykopavce, ktera zvladne max. 802.11g s 54 Mbit, ze... 😉

Koupit nejaky normalni a soucasny router te bude stat min casu a penez nez koumani nad tema ojebavkama, co popisujes.
No ale jak chces, ber nebo nech bejt...

Anyway, je tohle, co hledas?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník shrap

Routeru jsem za dobu pouzivani UPC vyzkousel hafo. Vecne s nima byli problemy. Pak jsem koupil mikrotik RB951G-2HnD, stal 2x tolik co beznej router, ale z wifiny jsem teda nadsenej nebyl. Tady to zatim vypada solidne, tak uvidime. 

Kazdopadne diky, to je to co jsem potreboval. Jenom je ted otazka, jestli se jeste dostanu do toho uvodniho nastaveni 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zakoush

Dekuju, 

 

jiz jsem prisel na to, ze modem/router od UPC jse nastavit, zapl jsem vsechny zminene a zmena moc velka neni. Pry by melo byt zapnuto pouze jedno (bud smerovani portu nebo UPnP atd, ne vsechny soucasne. Kdyz vsak mam jen smerovani portu na adresu konzole a vypnuty firewall, moc nezaznamenam rozdil. 

 

Dava UPC treba verejnou a statickou IP fyzickym osobam? Nebo pouze firmam? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník kotlik

Včera mi prestala fungovať 5GHz WiFi. Pomohlo až resetovanie na výrobné nadstavenia. Stalo sa to prvý krát, dúfam že sa to nestane pravidlom lebo potom musím Compal znova nadstavovať čo je dosť zdlhavé. Tak sa chcem spýtať či tu niekto z vás nepoužíva Zálohu konfiguračných nadstavení a či následná obnova funguje korektne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...