Přejít na obsah

KCF-B3001 HD PVR


Marek-26

Za kolik ho bude UPC pronajímat?  

27 hlasů

  1. 1. Za kolik ho bude UPC pronajímat?

    • Zdarma
      1
    • Za stejnou cenu jako stávající DVR nebo HD Box
      17
    • cca 250Kč
      8
    • Více než 300Kč
      1

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník hanys.k
Koukám že drtivá většina lidí je optimisticky laděná a očekává že pronájem PVR HD bude stejný jako za HD nebo DVR 8)

no a tvůj názor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Koukám že drtivá většina lidí je optimisticky laděná a očekává že pronájem PVR HD bude stejný jako za HD nebo DVR 8)

Já bych řekl, že většina je realisticky laděná. Optimistické by bylo, kdyby očekávali, že jej UPC bude nabízet zdarma. :D A pesimisticky od 250 Kč výše. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasoval jsem pro stejný poplatek jako u stávajícího HD STB z důvodů:

 

1. Neodzkoušený produkt v praxi = budou se na něm pravděpodobně projevovat stejné nebo podobné neduhy jako u ostatních kabelových STB

2. Měla by to být pozitivní politika UPC vůči svým stálým zákazníkům = jde nám o to, abychom si vás u našich služeb udrželi (t.j. lepší služba než nabízí konkurence)

  • Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • tři
  • Lobeček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že drtivá většina lidí je optimisticky laděná a očekává že pronájem PVR HD bude stejný jako za HD nebo DVR 8)

no a tvůj názor?

Mů názor byl 200-250Kč.

A proč? Je to novější zařízení s větším HDD a umí toho mnohem víc.

 

 

Já bych řekl, že většina je realisticky laděná. Optimistické by bylo, kdyby očekávali, že jej UPC bude nabízet zdarma.:D A pesimisticky od 250 Kč výše. :wink:

Kdyby se očekávalo že je bude dávat zdarma spíš bych to považoval za bláznovství. :D A Cena 200-250 je podle mě reálná.

 

Hlasoval jsem pro stejný poplatek jako u stávajícího HD STB z důvodů:

 

1. Neodzkoušený produkt v praxi = budou se na něm pravděpodobně projevovat stejné nebo podobné neduhy jako u ostatních kabelových STB

2. Měla by to být pozitivní politika UPC vůči svým stálým zákazníkům = jde nám o to, abychom si vás u našich služeb udrželi (t.j. lepší služba než nabízí konkurence)

ad1 To je ale bohužel fakt a testují se už dost dlouho aby všechny velké neduhy byly pryč. Jak dlouho jsou na trhu (českém) handany a že spol. Handan vychází Lice vstříc jak to jen jde a že stále nejsou "dokonalé".

ad2 K tomu asi nemám moc co říct. Určitě by to byl správný postoj. Ale co udělají se starými boxy? A přeci jen UPC je firma které jde ve vsledku i o zisk. Takže těžko bude dávat něco pod cenou.

 

Je to všechno spíše námět k diskuzi :) Já se to vše snažím brát tak abych se vyvaroval všech subjektivních pocitů a bral to realisticky a racionálně.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...