Přejít na obsah

DVR - problem s harddiskem


Návštěvník dagmar guzikova

Doporučené příspěvky

Návštěvník dagmar guzikova

Dobrý den,již rok používám STB CV-6000 DVR. Nahrávání televizních programů bylo vždy bez problémů. Ted ale při zapnutí se strašně dlouho zapíná-trvá to i 2 minuty než naběhne úvodní obrazovka s UPC logem. Když se chci podívat do seznamu nahraných pořadů,nebo si přehrát záznam z harddisku,objeví se na televizi hlášení,že harddisk neexistuje. Děje se tak ne pokaždé-někdy funguje bez problémů,někdy se za celý den nechytne. Nevím kde je chyba,proto prosím o radu co s tím. Děkuji za odpověd. S pozdravem Dagmar Guziková

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že tohle je na reklamaci. Nahlašte závadu na KC a technik Vám ho příjde vyměnit. Bohužel tím příjdete o zaznamenané pořady.

Mně odešel taky zhruba po roce - totálně "umřel" a nešel ani nastartovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že tohle je na reklamaci. Nahlašte závadu na KC a technik Vám ho příjde vyměnit. Bohužel tím příjdete o zaznamenané pořady.

Mně odešel taky zhruba po roce - totálně "umřel" a nešel ani nastartovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

Me odesel disk taky cca pred rokem a neco, od te doby docela pohoda, az do minuleho tydne. Nejdrive zmizely 3 nahrane filmy, ale volneho mista hlasil porad stejne. No a o den pozdeji zmazal vsech zbyvajicich 52 nahravek, to uz hlasil ze je volno cca 150 GB.

 

Pripada mi ze problemy s timto prehravacem se zacinaji objevovat az pri cca 10 GB volneho mista a mene s tim ze pak uz se to rapidne zhorsuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Dobrý den,již rok používám STB CV-6000 DVR. Nahrávání televizních programů bylo vždy bez problémů. Ted ale při zapnutí se strašně dlouho zapíná-trvá to i 2 minuty než naběhne úvodní obrazovka s UPC logem. Když se chci podívat do seznamu nahraných pořadů,nebo si přehrát záznam z harddisku,objeví se na televizi hlášení,že harddisk neexistuje. Děje se tak ne pokaždé-někdy funguje bez problémů,někdy se za celý den nechytne. Nevím kde je chyba,proto prosím o radu co s tím. Děkuji za odpověd. S pozdravem Dagmar Guziková

 

Zajímalo by mě, jak přesně se ta chyba projevovala? Mám totiž taky problém, ale nevím, zda stejný. DVR se taky zapíná strašně dlouho, a když naběhne, okamžitě spustí nějaké nahrávání, aniž by bylo naprogramované, a hned vzápětí se objeví nějaká anglická chybová hláška o chybě nahrávání a nepřístupném souboru. Přesně ji nevím, problikne to moc rychle, abych to stihl zaznamenat. Když se podívám do naprogramovaných nahrávání, abych zjistil, co to vlasně nahrává, jsou tam desítky naprosto nesmyslných nahrávání, stejně tak v seznamu nahraných pořadů jsou nesmyslné hodnoty u časů nahrávek apod. Pokud zkusím nějaký záznam pustit, záznam se nespusí, zůstane svítit PLAY a DVR přestane na cokoli reagovat. Lze ho jen vypnout, ale po zapnutí se situace opakuje. :-(

Zkoušel jsem obnovit Tovární nastevení, vypnout ho na nějakou dobu úplně ze zásuvky, ale nic nezabralo. Jediné, co jsem nezkoušel, byl formát HDD, protože je samozřejmě plný cených záznamů, o které bych moc nerad přišel. I když tomu menu u fomátování moc nerozumím, dá se tam nastavit formátování, a zároveň nevymazání záznamů, což je řekl bych nesmysl, ale nezkoušel jsem to.

 

Kbyby jste někdo měl nějaký tip, jak to řešit bez reklamace nebo ztráty záznamů, byl bych moc vděčný.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...