Přejít na obsah

Informace o vypadcich sluzeb UPC


tomus

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, hupkydupky napsal:

 

Ale jak to děláte, že překopnutý OPTICKÝ kabel dál přenáší data, sice velmi nízkou rychlostí, ale přenáší?  To je tím bagrem?

Děkuji za reakci, budu usínat s vědomím, že se opět nic nedozvím.

Nejspíš byla použita záložní trasa.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník DaV

Opět Brno Galandauerova, po dešti / bouřkách opět klasicky blbne a to už cca 1 rok. Před týdnem tady obcházel technik, měnil nějaké káblíky v rozvaděčích  baráku, prej se o tom ví :) . Jelikož je zde nabídka dvou (možná dokonce tří) dalších operátorů, uděláme už tradá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Brno

Nestabilní upload rychlost Brno - Nový Lískovec. Během chvilky to z 20mbps spadne i pod 1mbps na delší dobu a opět zase naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes, Brno-Slatina, po 19-te hodine vypadky internetu, ted uz to nejede vubec, na support se neda dovolat - automat oznami, ze cekaci doba je 5-10 minut, ze je lepsi zavolat az v pondeli, a hovor se prerusi. Tomu rikaji pece o zakazniky, buzeranti? wtf

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K memu prispevku vyse si ted po tydnu jeste dovolim doplnit, ze zavadu kupodivu odstranili za mene nez 4 standartni hodiny od nahlaseni. Legracni ovsem je, ze jsem jim to v tu sobotu vecer napsal i na facebook, a tam mi odepsali az v pondeli neco po poledni, jako ze eviduji vypadek sluzeb, a ze na tom pracuji technici. A shodou okolnosti zrovna v te dobe byl dalsi vypadek, takze madam Naďa - UPC, ktera mi odepisovala, evidentne reagovala na aktualni situaci a sobotni vypadek, o kterem jsem jim psal, presla bez povsimnuti. Takze asi tak - o vikendu se clovek nejen ze nedovola, ale kupodivu ani nedopise na FB.

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...