Přejít na obsah

Informace o vypadcich sluzeb UPC


tomus

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

pada pres noc i den

na netu píšou tohle: Díky optické síti máte garantovánu stabilní rychlost, nejste závislí na rozmarech počasí nebo počtu připojených osob na internet

ale ono nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník YABAKA

Všechno je uvedený v Obchodních podmínkách. Ovšem jestli se tím "business" myslí stokorunový tarify na úrovni home tarifů (navíc akorát s pevnou IP a možností odpočtu DPH), tak tam čekat nějakou garanci 24/7 je iluzorní. A pokud na to někdo spoléhá a při výpadku netu mu kiksne firma, tak je s odpuštěním Lojza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Právě teď má UPC problém s přípojením do části Internetu. Dostanu se například na Google nebo iDnes, ale už ne na Seznam nebo Wikipedii...

 

Trapně vtipné je, že se nedostanu ani na www.upc.cz a tedy ani na hlášení výpadků http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/stav ... k/vypadky/ , což mě přivádí k tomu, že samotná stránka na hlášení výpadků je vlastně hloupost, protože když máte výpadek, tak jej nemůžete prostřednictvím té stránky nahlásit, protože to prostě není možné...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • UBEE EVW3226 (bridge), 3x CA vlastní
  • Praha, Černý most I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem nebyl v dns serveru ale primo nekde v upc siti. Dane stranky byli nalezeny, ale spojeni bylo pomale s velkym packet lossem. Hloupe jsem restartoval modem a tim prisel i o ten mizerny net - modem uz nenabehl (Ziskal IP, ale tim skoncil a nepovolil pripojeni - podle logu nedostal odpoved na ToD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesne tak jsem z Prahy 10 Hostivař a neslo se dostat na seznam.cz ano na microsoft.com takze nesli stahovat ani updaty do op systemu : :roll: prostre bud meli udrzbu nebo se jim zase nekde cikani kradli kabely :lol: A kdyz jsem odpojil modem a zapl pak uz net nešel vubec :cheers: Ted jsem se koukal a par dni na netu je nova nabidka na net 400mb/s down a up 40mb/s mam od nich net upc 300+ jenze jelikoz mam v pc sitovku jen 100mb/s tak nevyuziju net naplno ale jen tech 100nb/s down a up my jede vb pohode 30mb/s ale jelikoz me pred 2 rokama menil technik modem z ed 2.0 na ed 3.0 aby me sel rychlejc net stahovani a upload tak jsem myslel ze uz nebudu muset nic resit a jak se ukazalo modem ed 3.0 nedokaze vic jak 140mb/s stahovat a uploadovat vice jak 30mb/s takze jne od nich potreba novej modem co prej udajne meli jen firmy a kde se dlohodobe resil problem aby sel prepinat z router modu do bridge modu :puker: ted prej vse jede jak ma :D a ma prej frekvenci wifi na 2.4-2.5 ghz coz je o dost lepsi signal pak nez na modemech ed 3.0 :lol: Takze proste porad menit modem kdyz zvednou rychlost protoze puvodni tamtu neumi me fakt uz začína srat :mrgreen: Možná se neseru uplne a pujdu k jinemu providerovy :D Protoze vsude jide sice nameji 400mb/s down ale maji zase 100mb/s upload a pokud mate firmu nebo delate herni server spis se vam jedna o to rychlejc odesilat data nez je stahovat a znamej ma net kde ma 300mb/s down a upload ma 100mb/s upc navisi z 30mb/s na 40mb/s a delaj stoho sedmej div sveta !!! Nechapu proc nedavatz taky 100mb/s upload !!! Kamarad ke vsemu za tech 300mb/s down a up 100mb/s plati 550kc mesicne upc za to chce 999kc a ke vsemu kdyz se nechate vymenit modem abyste teda mohli dostavat tu rychlejsi nabidku i kdyz ji platite a porad vam nechaji modem kterej to nedokaze prijimat a vy sam se musite starat o vymenu tak vam za ten novej uctuji 70kc kazdej mesic poplatech za pouzivani a starej byl 50kc proste humus a dost predrazenej.Skoda ze internet od netboxu neni dostupnej v cele Praze ale jen nekde hned bych k nim sel to je u me nejlepsi net co clovek muze mit za cena pomer/cena/vykon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...