Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Zdarecek,

 

mam takovej dotaz. Muze mi nekdo napsat presne jaky vyhody ma tento Kaon oproti staremu Handanu 6000 krome HD a dvakrat vetsimu hardisku??

 

Kdyby to melo nahravani na externi HDD pres USB, bylo by to skvely. Nekdo to tu naznacoval, ale taky se tu pise, ze to snad jde jen jednosmerne pro mp3 atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jay

V HD se filmy za 50,-Kč neprodávají a hlavní výhoda Kaonu oproti Handanu je zase to HD.Majitelé plazmy nebo LCD TV s HDMI vstupem jsou ti,kteří tento propastný rozdíl poznají :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
V HD se filmy za 50,-Kč neprodávají a hlavní výhoda Kaonu oproti Handanu je zase to HD.Majitelé plazmy nebo LCD TV s HDMI vstupem jsou ti,kteří tento propastný rozdíl poznají :)

jn je to velký skok s kvalitou obrazu dopředu 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Bentley1

Máte někdo zkušenost s USB? Mě se sice detekuje ale nezobrazí obsah. Není tam nějaké omeaní na velikost flešky? Jde nějak potlačit televizi na pozadí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

USB dokáže přečíst obsah na pamětích, které jsou naformátovány ve FAT nebo FAT32 (nejspíš nedokáže přečíst NTFS). Navíc chová se zvláštně, některé pěměti nedokáže přečíst ani ve výše zmíněných. Některé flashky se mu postě líbí, některé ne. Setkal jsem se zatím jen se 2, které mi nepřečetl - vše ostatní OK (tedy ještě kromě HDD - ovšem ten je právě NTFS). Jinak vše tohle již zde bylo jednou popisováno někde v tomto tématu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, zajímalo by mě, co to má Kaon za značky na displeji vpravo vedle hodin, momentálně mi tam svítí "n".. nevypozoroval jsem, kdy se tam objevují.. teď naplánované nahrávání nemám a přesto to tam je..

manuál, a to ani český ani anglický, se o tom nezmiňuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, v podstate je úplne jednoduché, je treba ma minimálne skúsenosti s Linuxom kedže filesystem na HDD je ext3. V každom prípade je ale potrebné vybrat HDD z Kaonu, to asi netreba popisovať, po odstránení horného krytu je trba odpojiť HDD a odšobubovať dalšie 4 šroubky. Tym pádom máťe HDD von z Kaonu.

 

1. stiahnúť si do Windows utilitku ktorá dokáže pristupovať na ext3 disky napr. http://www.diskinternals.com/linux-reader/ alebo http://www.fs-driver.org/index.html

 

pripojiť HDD, v zložke Videos, su dalšie zlošky v ktroých sa nachádzajú súbory zaujímajú Vás len tie ktoré majú koncovku *.trp jednoducho ich skopírujete a dáte prehrať napr vo vlc,

funguje aj to ked zemníte príponu s trp na avi.

 

2. Dalšia možnost je ak nemáte mašinu s Linuxom, stiahnuť si napr. www.virtualbox.org/

vytvoriť si Virtualne PC, ktoré Vám nabootuje napr. Slax http://www.slax.cz/get_slax.php

a stiahnete si iso, potom je postup taký istý, pripojiť hdd a skopírovať videa.

 

Pozor, možete mať problém to skopírovať lebo tie videá byvajú pomenované divnými znakmi, stačí ptemenovať napr na a.trp a prípadne nastavit full práva,

Neviem čo sa stane ked sa premenujú a potom sa HDD znovu pripojí do Kaonu,

 

Ak by si niekto s niečim nevedel rady v klude poradím, návod je dosť všeobecný a tý čo sú aspom trochu na vyššom leveli to zvládnu určite hravo.

 

Myslím že bude fungovať aj to ked Vám bude 320 GB HDD málo dať si tam vlastný do 1TB to bude určite bez problémov potom si myslím že bude treba vaščie disky sformátovať na ext3 mimo Kaonu (skúsenosť s AZBoxu).

 

Geniální, odzkoušeno a perfektně funguje.

Všechny nahrávky mám v perfektní kvalitě v počítači. Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...