Přejít na obsah

Nejde Horizon TV


Návštěvník maltby

Doporučené příspěvky

Návštěvník maltby

Dobrý den, chci se zeptat proč mi nejde horizon TV v smart tv Samsung přes net. V aplikaci v tel. i v PC jde. Internet v televizi jde ok. V televizi mám CAmodul, může to mít vliv? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CZBOB
V 9. 11. 2019 v 11:21 AM, homberg napsal:

V TV Sony mi to pres apku jde. Pres prohlizec jsem to nezkousel..

Zdravím, můžete napsat, jakou verzi Horizon TV na Vaší TV používáte? Mám nVidia Shield TV 2019 ale v GP není app k dispozici. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CZBOB

Dle informací přímo od UPC: Aplikace pro Android TV / Apple TV a Samsung Tizen není v plánu pro ČR.

Upraveno uživatelem CZBOB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, aplikace Horizon TV určená pro televizory s Androidem u nás dostupná není a nebude, lze použít pouze aplikaci Horizon Go určenou pro mobilní zařízení, tu ale televizor v Google Play pochopitelně nenajde, takže je nutné stáhnout z internetu APK soubor a ten ručně nainstalovat, někde tady na to kdysi i byl návod. 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CZBOB
před 7 minutami, tomus napsal:

Ano, aplikace Horizon TV určená pro televizory s Androidem u nás dostupná není a nebude, lze použít pouze aplikaci Horizon Go určenou pro mobilní zařízení, tu ale televizor v Google Play pochopitelně nenajde, takže je nutné stáhnout z internetu APK soubor a ten ručně nainstalovat, někde tady na to kdysi i byl návod. 

Bohužel, zkoušel jsem několik app verzí Horizon Go ale ani jedna se na Android TV, respektive na nVidia Shield TV 2019, nezobrazuje v horizontální poloze, pouze vertikálně .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...