Přejít na obsah

Powerline


kotasek

Doporučené příspěvky

Koupil jsem dva sety pro známé. Tak jsem rovnou i vyzkoušel. Mám ještě staré rozvody v hliníku a propustnost, linku mám 150/ a na druhé straně bytu 3-1 byla kolem 80 což si myslím je celkem dostačující za ty peníze (jak psal Marek26 pod cenou) . Zajímal jsem se jestli taky jestli by to bylo možné i spárovat na jeden vstup dva výstupy z adaptérů v různých místnostech to nelze. Pouze lze lze využít v páru. Přes novější rozvody to asi bude lepší. Upozorňují, že přes staré to nemusí být ideální. Ale jak jsem psal za ty prachy OK. 

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jenik

Ahoj,

taky jsem si ted objednal za 200Kc super cena.

hint: pokud se to objedna pres linku, dokonce vam to dovezou na adresu (technikem), a vyuctuji ve fakture.

@becvys mel sem od poweline od tplinku a zyxelu, a naprosto v pohode sem to mel ve 3 mistnotech (tj 3ks), to ze to nejde jsi zkousel jak??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 11. 2019 v 6:41 PM, Jenik napsal:

@becvys mel sem od poweline od tplinku a zyxelu, a naprosto v pohode sem to mel ve 3 mistnotech (tj 3ks), to ze to nejde jsi zkousel jak??

No za prvé jsem se ptal přímo technika když to dovezl a řekl že fungují pouze v páru. Stejně jsem zkoušel a fungoval pouze pár. Třetí adaptér když jsem zkoušel v další místnosti tak ani omylem. Ale neměl jsem to pro sebe jen pro známé a ty jsou spokojený. 😏

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...